Skocz do zawartości

bednareq

Gracz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez bednareq

  1. siema mam taką sprawę bo dostałem bana 7 miesięcy temu i napisałem apelacje o odbanowanie i ten administrator co dał mi bana już nim nie jest mógłbyś mi pomoc?

     

    1. mvrcin777

      mvrcin777

      napisz apelacje, a sprawdzi ja administrator RCON 

    2. bednareq

      bednareq

      pisalem tylko nwm czy wyslac mu ja w wiadomosci ?

    3. bednareq

      bednareq

      bo pisałem juz apelacje ale nic z nią nikt nie zrobił

       

    4. mvrcin777

      mvrcin777

      bo np musisz poczekac, wiesz?
      piszesz ja w dziale apelacji od kar z odpowiednim wzorem, co za filozofia

    5. bednareq

      bednareq

      to wiem pisałem już ja 2 dni temu

       

  2. siema mam taką sprawę bo dostałem bana 7 miesięcy temu i napisałem apelacje o odbanowanie i ten administrator co dał mi bana już nim nie jest mógłbyś mi pomoc?

     

  3. siema mam taką sprawę bo dostałem bana 7 miesięcy temu i napisałem apelacje o odbanowanie i ten administrator co dał mi bana już nim nie jest mógłbyś mi pomoc?

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin