Skocz do zawartości

Muflus

Gracz
  • Postów

    151
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Muflus

  1. Wypatrujcie mnie piątego dnia o świcie, o brzasku patrzcie na wschód...

  2. PID: 110402 Login: Muflus Nick: Muflus Odnośnik do profilu: @Muflus Dokładna data odejścia: 24 grudzień 2022r. Ranga podczas odejścia z organizacji: Emeryt ? Dowód na pobyt w organizacji (wymagane): Czy spełniasz wymagania dotyczące powrotów : Tak chyba, że powyższy screen to nie dowód na pobyt w organizacji bo pkt. 2 regulaminu powrotów do organizacji mówi: Czy oświadczasz iż zapoznałeś się z zasadami, i w wniosku napisałeś tylko prawdę: Tak // Słówko ode mnie Nie wiem czy powinienem ale od Siebie chciałbym dodać tyle, że popełniłem parę błędów i odszedłem bez słowa stąd też brak informacji o tym a byłem w tamtym czasie ciągle AFK i organizacja była duża, że z pewnością nikt nie zwrócił na to większej uwagi. Chciałbym powrócić na stare środowisko bo złapałem zajawe na giere po tej nazwałbym to 3 letniej przerwie, a z Olimpu mam bardzo dobre wspomnienia. //EDIT Nie ważne gmatwam się w tym co robię ostatnio sorka. Chciałbym powrócić jeżeli jest taka opcja ponieważ wyjście bez informacji zarządu to już chyba BlackLista więc nie wiem jak to zostanie rozwiązane. Zrozumiem wszystko bo to tylko i wyłącznie moja wina.
  3. Model: Admiral ID: 79450 Pojemność silnika: 1.8dm3 Przebieg pojazdu: 45200km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (I L0VE U), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), dod. klucz, LPG 75L. Cena: Offki, last offa 300k ale nie na już było też 250k na serwie wiec może nie zaczynajmy od 200 xD Coś od siebie: Tak SS’y:
  4. Muflus

    Admiral 1.8 PFT (:

    Po pierwsze to pisałem wyżej, że mam offke 300k. A po drugie to xD Próba handlem walutą pozaserwerową? XD Halo Halo bagiety
  5. Muflus

    Admiral 1.8 PFT (:

    małoo, na serwie była offka 250k a na forum 300k Wklejam screena aby nie było
  6. Model: Admiral ID: 79450 Pojemność silnika: 1.8dm3 Przebieg pojazdu: poniżej 45000km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (I L0VE U), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), dod. klucz, LPG 75L. Cena: Offki Coś od siebie: Tak SS’y:
  7. Model: Admiral ID: 79450 Pojemność silnika: 1.8dm3 Przebieg pojazdu: 44000km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (I L0VE U), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), dodatkowy klucz. Cena: Offki Coś od siebie: Tak SS’y:
  8. Nick funkcjonariusza: @KubiNXooN Data i godzina zdarzenia: Okolice godziny 15:20 w dniu 02.08.2023r. Pełen opis sytuacji: Jechałem na swój domek w LS i po drodze napotkałem pojazd marki Buffalo(z daleka niezauważalne). Na początku myślałem, że coś mi się zbugowało gdyż nie zauważyłem "blipa" nad graczem na minimapie, a ewidentnie od mojego momentu wjazdu do pierwszego tunelu gracz ten znacznie przekraczał prędkość, a widać to dlatego, że sam jechałem ponad 120 km/h i nie mogłem dogonić pojazdu. Po wjeździe do drugiego tunelu już ewidentnie jadę 160km/h i nie mogę dogonić pojazdu. Przy znaku STOP kierujący zatrzymał się ja ledwo wyhamowałem i nastąpiło minimalne zderzenie z mojej strony(nie zapłaciłem ponieważ nie wyrządziło to szkód w pojeździe marki Buffalo) Wtedy zauważyłem nick gracza sprawdziłem pod tabelą graczy czy kierujący był na służbie. Jak się okazało jest to Funkcjonariusz który jechał bez sygnałów ponad 160km/h gdzie ograniczenie w tym miejscu wynosiło 120km/h. Po zajściu napisałem do funkcjonariusza wiadomość o treści "[2023-08-02 15:23:03] [Output] : >> KubiNXooN [256]: a to wy tak moĹĽecie jezdzic ponad dozwolona predkosc bez sygnalow XD?". Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Na tym miejscu również pragnę zaznaczyć iż, tunel pod farmą nie ma zmienionego koloru drogi na niebieski, a tunele w innych miejscach są zmienione tym kolorem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, MFLS zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. Panowie przebijajcie sie jak ludzie a nie o 0,5k 25k i zabieram dzisiaj
  10. Muflus

    .

    50k+wevil(czysty) czy jak to tam sie pisze ten garbus
  11. Muflus

    .

    65,432 PLN
  12. Muflus

    .

    Dobry wieczór, 50k i zabieram w tym momencie
  13. Wyżej jest offka 60k xD 65k ale wstępnie mógłbym dać 40k resztę mogę spłacić do końca tygodnia tj. do 30 lipca
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin