Uszanowanie, Detective II MFifa, Supervisory Staff, kłaniam się.
Warunków rozpoczęcia pościgu nie znam, nie było mnie przy tym całym zamieszaniu jedynie otrzymałem krótki opis, jednakże nie jest to ważne. O warunkach twojego pościgu "RP" warto powiedzieć, ponieważ są one dosyć ciekawe. Opancerzenie pojazdu jest dodatkowym ciężarem, który musi "nosić" ze sobą samochód, więc jakim prawem uchronił on go przed uszkodzeniami po manewrze? Na moje rozumowanie powinien je pogłębić.
Nie jestem jakimś znawcą broni, jednak z krótkiej rozmowy z Ghostem dowiedziałem się, że ciężki karabin szturmowy, w jednej ręce nie wróży celnych strzałów - bynajmniej ja to tak zrozumiałem. Finalnie przejdę w zasadnie do najważniejszej kwestii, która przesądziła o tym, że pościg nie mógł być zaliczony do pościgu RP. Dwukrotne wkroczenie na strefę DM. Raz pojazdem no dosyć delikatne od delikatnej strony tej, w której ciężko o graczy jednak DM to DM. A żeby tego było mało... Po przebitej oponie skierowałeś się prosto na DM, wbiegłeś na DM pieszo w zasadzie od głównej strony, gdzie pod ostrzałem zostałeś zakuty i wyprowadzony z DMa. Podczas tej akcji na DMie, kiedy to ruszyliśmy za tobą część z naszych funkcjonariuszy zginęła.
Reasumując, 2x wjazd na DM, całkowicie zdyskwalifikował Twój pościg z RP. Owszem przepraszałeś za wtargnięcie na strefę, jednak miałeś możliwość ucieczki w inne strony, nawet tej pieszej. DM to nie był ostateczność tylko Twój wybór.
W zasadzie to wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie. Wypowiedziałem się tutaj jako osoba, która wspólnie podjęła tę decyzję.
Pozdrawiam.