Skocz do zawartości

Natal3cia<3

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Natal3cia<3

  1. po 1 pisałem coś na temat działu po 2 słyszy muzyke tylko osoba co wejdzie logika że nie cay serwer po 3 administracja RCON o tym niech zadecyduje a nie zwykly gracz
  2. Witam na wstępie piszę że nie wiem czy dobry dział ale innego pasującego bardziej nie widziałem. Więc przejdźmy do propozycji moja propozycja jest taka aby dodać możliwość puszczania własnej muzyki w samochodach oraz żeby każdy kto wsiądzie słyszał ją czekam na opinie RCON jak i graczy
  3. Juz mam są ludzie co robią coś bez interesownie
  4. Nick:[YouTuber]Carmen Rodzaj pracy:tło oraz Avatar Wymiary:takie jak na yt z edytuje na komputerze jak będę bo na pamiec nie znam Tematyka:MTA Dodatkowe informację:nie musi być to cudo ale żeby w miarę wyglądało Sposób wynagrodzenia:Mile widziane za darmo przypominam cudo nie musi być ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin