Skocz do zawartości

TSI

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez TSI

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. TSI

    LOCK

    400k to jest max za ziona
  3. TSI

    Sprzedam ELEGY 1.8!

    @Matie18 do zamkięcia auto zostało sprzedane
  4. * [Zadania dzienne] Wylosowałeś 37500 PLN, gratulacje!
     

  5. TSI

    Sprzedam ELEGY 1.8!

    Model: ELEGY ID: 138134 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 991km Dodatki: wlot -dach (1038), felgi (1075), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%) LPG50 Cena: Oferty Coś od siebie: Zbieram oferty na elegy 1,8 bardzo fajne autko przyjemnie się nim jeździ,idealne pod projekt na 2,2. SS’y: https://zapodaj.net/plik-VexNZOpTW5 https://zapodaj.net/plik-hauQJvajfx
  6. TSI

    Sprzedam Domek w LS

    Nazwa nieruchomości: Domek na Glen Park ID nieruchomości: 636 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Glen Park LS Cena: 20k SS’y: https://streamable.com/uea9dl Sposób kontaktu: Forum/Serwer/Discord: boykaulicznywojownik Coś od siebie: Fajny domek z podjazdem na 6 aut
  7. TSI

    [K] Kupie coś do 400k!

    Do zamknięcia...
  8. Model: Najchętniej sultan ale jak coś innego możesz śmiało oferować. Nagoya,gamma,schafter kombi odpadają Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: 400/410k Dodatki: Fajnie jakby miało up1 i etransa ale to też nie jest wymóg konieczny Coś od siebie: Kupię jakieś fajne autko do 400k Najchętniej Sultan lub Schafter tylko sedan!!
  9. Do zamkniecia auto zostało sprzedane
  10. Model: Itoku ID: 132748 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 8k Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Nikola ), radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter LPG 75 Cena: 380k Coś od siebie: Sprzedam itoku 1.8 auto idealne pod aplikacje etransporter vmax 220 cena podlega negocjacji jakbym na forum sie nie odzywał zapraszam na discorda boykaulicznywojownik SS’y: https://streamable.com/tcqyy6 https://streamable.com/nyd2vo
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. TSI

    Kupię Nagoya!

    Do zamknięcia
  13. TSI

    Kupię Nagoya!

    Model: Nagoya Pojemność silnika: 1.6/1.8/2.0 Przebieg pojazdu: obj Cena: 250k-500k Dodatki: Fajnie jakby miala upy i etrans Coś od siebie: Kupię lub wymienie za itoku 1.8
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin