Nick funkcjonariusza: @Bartex_Data i godzina zdarzenia: 20:20 22.07.2018Pełen opis sytuacji: Przymierzam swoim sultanem miasto w gta sa jakim jest san fierro nagle wyjeżdża mi pojad policyjny tzw. Radiolka no i jako nie zdążyłem wyhamować uderzylem w nią ale skoro miałem rozwalone auto pojechałem dalej . No i tak jade i był akurat most a tam blokady automatyczne i jakaś radiola . Nie wyhamowalem , wiec się odbiłem . No i stoję a policjanci wysyłają ten bindem na zatrzymanie po ucieczce . Pytam o co chodzi bo nic na czacie nie miałem a Oni do , że powodem tego zatrzymania jest ucieczka przed SAPD. Po czym trafiłem do więzienia a moje auto na pp.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: .Link do panelu pp : https://imgur.com/a/YEveWfe
Ja, .:XUBIT:. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.