Skocz do zawartości

XUBIT.

Gracz
  • Postów

    184
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez XUBIT.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Twój nick: .:XUBIT:.Nick osoby oskarżonej: @BlackSkorpio69Powód napisania skargi: Niesłusznie zabrał moje autoDowody: ssy : https://imgur.com/a/8VbvgMc https://imgur.com/a/i303Qx2 jest to ss , który dał @BlackSkorpio69 . A ten "ludzIk" w lewym górnym rogu to ja ... Więc mogę wiedzieć dlaczego zostało mi zabrane auto skoro bylem obok i co więcej wsiadłem zaraz po tym jak została założona blokada ? I co miało oznaczać to "izi" w logach niżej po tym jak zabrał mi auto . "[2018-08-29 22:55:48] [Output] : BlackSkorpio69 [243]: izi" Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody):
  3. Twój nick: .:XUBIT:.Nick osoby oskarżonej: @BlackSkorpio69Powód napisania skargi: Niesłusznie zabrał moje autoDowody: ssy : https://imgur.com/a/8VbvgMc Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): @Jojtek01 był i kazał mu oddać mi pojazd
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Kurłaa nie bd miał mieć z kim spiny teraz xD trzymaj się
  6. Pomysł jak najbardziej na plus i myślę , że by się przydało to na serwer .
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. No dobra tylko skąd miałem wiedzieć że mam się zatrzymać czy też że zacząłeś pościg?
  14. Mi już nawet nie chodzi o to czy tak jak pisałeś niby w Ciebie wjechalem tylko że jakbym wiedział że mam się zatrzymać to bym to zrobił bo już nie miałem chęci nawet na pościg.
  15. @Bartex_ wszystko poprawione skoro to ma być tak oficjalnie.
  16. A tu Ciebie zdziwie i go przeczytałem. I skoro coś jest źle to wskaż mi to żebym nie musiał pisać kolejnej (poprawionej skargi)
  17. No niestety ale skoro nie miałem nic na czacie skąd miałem wiedzieć że zacząłeś pościg?
  18. Nick funkcjonariusza: @Bartex_Data i godzina zdarzenia: 20:20 22.07.2018Pełen opis sytuacji: Przymierzam swoim sultanem miasto w gta sa jakim jest san fierro nagle wyjeżdża mi pojad policyjny tzw. Radiolka no i jako nie zdążyłem wyhamować uderzylem w nią ale skoro miałem rozwalone auto pojechałem dalej . No i tak jade i był akurat most a tam blokady automatyczne i jakaś radiola . Nie wyhamowalem , wiec się odbiłem . No i stoję a policjanci wysyłają ten bindem na zatrzymanie po ucieczce . Pytam o co chodzi bo nic na czacie nie miałem a Oni do , że powodem tego zatrzymania jest ucieczka przed SAPD. Po czym trafiłem do więzienia a moje auto na pp. Dowód, który to potwierdza całe zajście: .Link do panelu pp : https://imgur.com/a/YEveWfe Ja, .:XUBIT:. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  19. Poprawiłem się ^^^ ale i tak widziałem Ciebie na swoim pasie i skąd miałem wiedzieć , że akurat mnie gonisz skoro nie miałem nic na czacie?
  20. Ale i tak jadąc prosto przepisowo nawet te 80 gdy ktoś ci wyleci na czołowe i tak nie unikniesz kolizji
  21. Próg był ale i tak jednak w momencie gdzie niby w ciebie wjechalem byłem już na ziemi ale i tak zobaczyłem cb na SWOIM pasie nie miałem co zrobić bo wyleciales mi na czołowe
  22. @Bartex_ ja naprawdę nie chcę się kłócić bo nie w tym rzecz ale nie rozumiem czemu miałem płacić 2.8k (wiem ,że to grosze ale chodzi mi o sam fakt)
  23. Jak zaranie pościg jeden chciałem zrb a spytaj się lampiego , że mu się jakoś zatrzymałem . Propo krętych dróg to jest zwykła droga obok kuriera i dalej w stronę sf . Jakby to był poprawny pas to bym w ciebie nie wjechał bo jakoś umiem jeździć . A jeśli nawet to bym się zatrzymał . I jestem ciekaw jak na wyciszonym mta miałem cb słyszeć . A jeżdżę szybko bo lubię a nie żeby robić pościgi .
  24. Nick funkcjonariusza: @Bartex_Data i godzina zdarzenia: 20:20Pełen opis sytuacji: Jadę sb przez sf aż tu nagle wyskakuje mi radiola na czołowe myślę no spk i tak miałem rozwalone auto , więc jadę sb dalej . No i tak daje i był akurat most a tam blokady automatyczne i jakaś radiola . Nie wychowalnym , wiec się odbiłem . No i stoję a Ci do mnie wyskakują , z tym bindem na zatrzymanie po ucieczce . Pytam o co chodzi bo nic na czacie nie miałem a Ci do mnie , że ucieczka przed SAPD Dowód, który to potwierdza całe zajście: mg dać logi jak bd potrzebne . PS link do panelu pp : https://imgur.com/a/YEveWfe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin