-
Postów
5 054 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
7 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Lisa_
-
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim kandydatom powodzenia w rekrutacji! Pamiętajcie, że to nie jest żadna zabawa, a obowiązek który należy wykonywać. Może to Twój szczęśliwy miesiąc? Zapraszamy do rodziny
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Miłego dnia i smacznej kawusi

„Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.” -
Gratuluję wszystkim! Widzimy się już jutro!
Pozostałym osobom życzę powodzenia w kolejnej rekrutacji i proszę nie poddawać się! Głowa do góry, chwytajcie życie i idźcie naprzód!
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
Takie życie.
Cóż.
A mój aktualny wylot trwa już bardzo, bardzo długo. Po wakacjach 2022 - we wrześniu tego roku - będzie już 7 lat.
Nigdzie nie mogę być w adm od kilku lat.
A mam bardzo dorosły wiek, bo aż 26 lat. -
-
Już nie te lata by pisać podanka
-
Udanego czwartku i smacznej kawusi!
„Zawsze będą cię krytykować, będą źle o tobie mówić. Więc żyj, rób to, co podpowiada ci serce, życie jest jak sztuka, ale nie ma w nim wstępnych prób: śpiewaj, tańcz, śmiej się i żyj intensywnie każdego dnia swojego życia, zanim opera zakończy się bez braw.”
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło