Skocz do zawartości

Lisa_

Gracz
  • Postów

    5 054
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Lisa_

  1. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim kandydatom powodzenia w rekrutacji! Pamiętajcie, że to nie jest żadna zabawa, a obowiązek który należy wykonywać. Może to Twój szczęśliwy miesiąc? Zapraszamy do rodziny <3

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Pisać czy nie pisać oto jest pytanie 

    2. PAWELOSS

      PAWELOSS

      Dziękuje mam nadzieję że w końcu się uda 

    3. TiVo.
    4. Wonder.
  2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, miłości, szczęścia i sporo kasiorki! <3

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 07.08.2022 Z przykrością informujemy, iż Diabełek @Ziyech, @rulon__, @Vanitas., @Yssup, @wuja21 zostają wydaleni z organizacji z powodu nikłej aktywności. Z przykrością informujemy, iż Piekielny Diabełek @ripexe2115 zostaje wydalony z organizacji z powodu nikłej aktywności. Z przykrością informujemy, iż Diabełek @emu654, @BaKuSo oraz @pluti zostają wydaleni z organizacji z powodu przekroczenia maksymalnej noty minusów. Z przykrością informujemy, iż Diabełek @kacpi22545 zostaje wydalony z organizacji z powodu opuszczenia organizacyjnego serwera Discord.
  5. Miłego dnia i smacznej kawusi <3

    Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

    1. 7ujl!
    2. shvxd
    3. mlnk

      mlnk

      Milego dnia. Trzeba trzymac fason, bo mozna wyjechac poza bande szybko.

    4. AdekUchiha

      AdekUchiha

      ona szpile diamenty ja t shirty XLki dwa promile trzy skręty

    5. xieiwoe

      xieiwoe

      smacznej kawusi wiadomo co wiadomo kogo

  6. Miłego dnia moi kochani 

    „Czasami jesteśmy już o włos od osiągnięcia wymarzonego celu, jednak w ostatniej chwili coś się nie udaje. To jednak nie powód, by się poddać. O porażce można mówić dopiero wtedy, gdy rezygnujemy z podjęcia kolejnej próby.”

  7. Lisa_

    Wakacje z 4Life!

    Zapraszamy wszystkich na eventy! Możecie się również po zakończeniu jak i zarówno przed rozpoczęciem danych atrakcji spodziewać się kilka eventów z mojej strony, aby zapewnić mnóstwo zabawy
  8. Wszystkiego najlepszego! Lisa_#3312 @Versi*, @Sheeker
  9. Lisa_

    Stallion DSD

    W salonie za 160k było? To 165k.
  10. Nazwa nieruchomości: Dom piętrowy z garażem ID nieruchomości: 882 Cena za dobę: 350 PLN Lokalizacja: El Corona Los Santos Cena: Do licytacji, jak nie spodoba się to nie sprzedaję SS’y: https://imgur.com/a/9TpiOeO Sposób kontaktu: Na serwerze, wiadomość prywatna lub discord Lisa_#3312 Coś od siebie: No prosty domek, z garażem - fajna lokalizacja
  11. Mimo błędów to przyjemnie się czytało, dobra robota
  12. Dziękuję wszystkim za głosy. Gratuluję pozostałym osobom
  13. Gratuluję wszystkim! Widzimy się już jutro!

    Pozostałym osobom życzę powodzenia w kolejnej rekrutacji i proszę nie poddawać się! Głowa do góry, chwytajcie życie i idźcie naprzód! <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Namik209

      Namik209

      Będziesz miała nowe mięso do nękania. Swoją drogą, szkoda że nie dostała się osoba, która powinna mieć rangę od ponad roku - najlepszy i najznakomitszy Pan zaczynający się na Spryts i kończący na Beng. 

    3. KNX

      KNX

      @Namik209, takie życie.
      A mój aktualny wylot trwa już bardzo, bardzo długo. Po wakacjach 2022 - we wrześniu tego roku - będzie już 7 lat. :( 
      Nigdzie nie mogę być w adm od kilku lat.
      A mam bardzo dorosły wiek, bo aż 26 lat.
      <3

    4. KNX

      KNX

      Takie życie. 
      Cóż.
      A mój aktualny wylot trwa już bardzo, bardzo długo. Po wakacjach 2022 - we wrześniu tego roku - będzie już 7 lat.  
      Nigdzie nie mogę być w adm od kilku lat.
      A mam bardzo dorosły wiek, bo aż 26 lat.

    5. KNX
    6. TrondoZPL*

      TrondoZPL*

      Już nie te lata by pisać podanka 

  14. Udanego czwartku i smacznej kawusi!

    „Zawsze będą cię krytykować, będą źle o tobie mówić. Więc żyj, rób to, co podpowiada ci serce, życie jest jak sztuka, ale nie ma w nim wstępnych prób: śpiewaj, tańcz, śmiej się i żyj intensywnie każdego dnia swojego życia, zanim opera zakończy się bez braw.”

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      Dziękuję i wzajemnie Mr.Lisa :) 

    3. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Zgadzam się, mnie ciągle krytykowano i składano skargi, ale dalej robiłem to co chciałem B)

    4. AmzeK

      AmzeK

      Dokładnie, trzeba dążyć do swoich celów i marzeń.

    5. AdekUchiha
    6. Orbit
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. 11.06.2022 Z przyjemnością informujemy, iż Książe Ciemności @VeraX oraz Dozorca Piekła @ciacho191 zostają awansowani na rangę Sprośny Aniołek, tym samym dołączają do zarządu organizacji. Liczymy na owocną współpracę, gratulacje! Z przykrością informujemy, iż Dozorca Piekła @SebekUwU zrzeka się z pełnienia funkcji, tym samym odchodzi z organizacji. Dziękujemy za współpracę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin