Skocz do zawartości

Lisa_

Gracz
  • Postów

    5 054
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Lisa_

  1. Lisa_

    Zegnam Sie

    Żegnaj. Wracaj jak najszybciej.
  2. Wracaj szybko! Czekamy
  3. Lisa_

    Wracam :)

    Witaj z powrotem
  4. Witaj z powrotem. Miłej gry. Nie poddawaj się jeszcze.
  5. Lisa_

    S4

    Do zobaczenia. Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz. Trzymaj się
  6. Lisa_

    Siema :)

    Witaj Kacperze. Miłej gry.
  7. Lisa_

    witam

    Witaj z powrotem.
  8. Lisa_

    Komputer

    Przepraszam, mój bład - post zostanie usunięty.
  9. Lisa_

    ACTIVE S2

    Wracaj jak najszybciej do nas. Będziemy na Ciebie czekać.
  10. Lisa_

    Do zobaczenia

    Żegnaj neksi. Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz. Trzymaj się i powodzenia dalej w życiu.
  11. Lisa_

    :)

    Znając życie to i tak pewnie wrócisz na serwer jak zawsze. Trzymaj się.
  12. Lisa_

    Definitywne cześć!

    Waldemar żegnaj. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz na serwer. Trzymaj się
  13. Lisa_

    Narazie kumple

    No trudno się mówi. Może jeszcze kiedyś spotkamy się. Powodzenia dalej w życiu.
  14. Lisa_

    No witam

    Witaj z powrotem. Miłej gry życzę Ci.
  15. Lisa_

    :)

    Żegnaj. Może jeszcze kiedyś wrócisz.
  16. Lisa_

    lovki kisski papatki

    Żegnam. Wrócisz jeszcze pewnie.
  17. Lisa_

    Powrót? Czemu nie!

    Mam na imię Lisa oraz posiadam 22 lata. Moje drugie imię brzmi - Oliwia. Urodziłam się 29 września 1994 roku i mieszkam w Krośnie (Podkarpackie). W wieku 10 lat przeprowadziłam się do Polski. 3 lata temu skończyłam moją ulubioną szkołę (Technikum). Obecnie pracuję w Tesco jako vice dyrektor. Uwielbiam grać z przyjaciółmi w koszykówkę, piłkę ręczną i siatkówkę. Lubię grać w gry komputerowe, szczególnie: MTA, CS GO, GTA Online, etc. Przydadzą się informacje o mnie. Mam nadzieję, że miło mnie przyjmiecie z powrotem po dłuuugiej przerwie! Strzałka
  18. Lisa_

    Konkurs o 10k.

    Lisa_ [biorę udział]
  19. Lisa_

    Wygraj 10k!

    Biorę udział
  20. Adam my dalej mamy dobry kontakt. Wrócimy jeszcze kiedyś razem. Tak ogólnie to szkoda, że odchodzisz ale to Twoja decyzja. Byłeś bardzo dobrym administratorem i decyzja podjęta przez rconów była słuszna moim zdaniem. Powodzonka!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin