Skocz do zawartości

Bony.

Gracz
  • Postów

    28
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bony.

  1. Bony.

    Lock

    Pisz na forum w wiadomości prywatnej
  2. Bony.

    Lock

    Sprzedane ! LOCK
  3. Bony.

    Lock

    Jak masz klucze to bier
  4. Bony.

    LOCK

    hmm... Jest oferta 265k, a ty mi wyskakujesz z 218k.. no spoko spoko.. niestety ale licka idzie w kierunku " Kto da więcej ", a nie kto da mniej
  5. Bony.

    LOCK

    Prawie prawie
  6. Bony.

    LOCK

    No coraz bliżej końca, ale to jeszcze nie to.. Dalej..
  7. Można zamknąć, jestem nowym właścicielem domku
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Bony.

    Elegy 2.2 FT i FV

    620k po sell złomka
  10. Bony.

    LOCK

    Jak to ma wyglądać? Napisz na pw. Za długo.. 20k masz jedne popołudnie
  11. Bony.

    Banshee coupe

    Napisz na pw cenę
  12. Niech ktoś jeszcze dołoży troszeczkę, odrobinę, no dosłownie tyle co ma Duda na tydzień i oddaję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin