Skocz do zawartości

.Adi

Gracz
  • Postów

    119
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .Adi

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Elegy Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: x Cena: do 550k Dodatki: jakby upy miał no i te lampy kawowe albo czekoladowe Coś od siebie: x
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Kragenss @.Nati @Vogel 2. Najlepszy Moderator: @DanielRB @Verago. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Geloo 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Bilu. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward @ZbyK.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Kragenss @IwanMaster 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA, TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: X 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: X 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: X 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: X 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: X 13. Najlepszy Lider: Nominowani: X 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Gang2010PL 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: ja 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @.Nati @Krystian6076 17. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze) @sqah @kseo. @maciek2010PL 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) x 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy komisariat , praca sezonowa ale małe zarobki imo 20. Najlepsza praca na serwerze: Lawety , magazyn :p
  5. .Adi

    .

    sultana już miałem na nitrze więc już nie chce a deluxo totalnie mi nie siedzi ale dzieki za offki
  6. .Adi

    Oceń tło osoby wyżej

    5/10 git ale kuje w oczy
  7. @.Alek @SzymekDymek Przyda sie na bulleta bo straciłem kasy troche
  8. Model: Sultan ID: 52671 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 11536,2km Dodatki: felgi (1077), wydech (1029), moduł UP1, tablica rejestracyjna (MR KLEIN), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: offy powyżej 700k Coś od siebie: git SS’y: potem
  9. oby dwa auta sie słabo sprzedają nie dzieki-
  10. nie interesuja mnie te furki
  11. nie chce takich furek
  12. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: 1.2KK Dodatki: - Coś od siebie: NAJLEPIEJ COŚ NA NITRZE .Adi#9350
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin