Nie pamiętasz hasła?
Snoop odpowiedział(a) na ELDOKSON temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na olafq temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na Xjobs temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na KaMiLYouTuber temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na MRpompom_kolejka temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na Master2 temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na Rudy97PL temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na RaskoRR temat w Archiwum
Snoop odpowiedział(a) na MrAsfurix temat w Archiwum
Podanko zlozone :3
wkoncu spowrotem w sapdach
Lubie... w.. perka
Kasia lubi lody :>
GREGORY.
wiem
Staff.
Snoopy, lubi Kasie.
Lukos_8fps
a może lody lobią Kasie??
✮ Leon*
A kto nie?
Snoop odpowiedział(a) na Domciox3 temat w Archiwum
Snóp znowu na suppa :3
RaveX
xD a KNX się meczy ;3
<3
✮ Janusz_Barton
TAAAAK <3
Snoop odpowiedział(a) na Rolerek temat w Archiwum
Snoop opublikował(a) temat w Archiwum
Lalala
✮ Snoop
Ja.
Izorux
Ty.
po
Kasia105
Sznapi
snuppp xD wracaj !!
Co tam dziefczynki
✮ .:Smiley69:.ViP
Nic obojniaczkuu <33
po niektórych awatarach to niezłe laski piszą XD
hah xd
Snóp!
Opłaca sie kupić nowy procek czy wymienić paste
✮ LayzeVonUnikalny
Hmm, to zależy jaki masz teraz ;P I pasta tylko pomoże w wymianie powietrza(znaczy w odprowadzaniu ciepła) przez co tylko będzie mniej się grzał.
DareK.
Zależy jak długo uzywasz pasty i czy w ogóle opłaca się wymieniać pastę jak masz gruchota xD
Pasty nie wymienialem od 2008 roku :v
Opłaca sie kupić nowy procek czy wymienić paste termo ?
Wracać, czy nie wracać. Oto jest pytanie !
uBitek
ni
Wracać, wracaj ale nie na tydzień i żebyś nie wbijał raz w tygodniu ;d xD
wrtacaj !
Kibol1908.
✮ ScrollPL
Wracaj p:f
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin