Skocz do zawartości

Snoop

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Snoop

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Snoop

    Grafiki na zamówienie!

    Mógłbym zrobić taką grafikę za darmo, lecz mi się nie chce
  3. Snoop

    Grafiki na zamówienie!

    Nie chcę nic mówić, ale.. trochę za drogo jak na takie podstawowe grafiki, moja sygnatura to grafika nad którą spędziłem trochę czasu i odrazu widać efekty
  4. https://imgur.com/a/fAUkA Troche jak by narobił, ale ujdzie
  5. Jak te TSA to chyba afkery

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Snoop

      Snoop

      Ja w SAPD nie widzę żadnych błędów, możesz mi wymienić jakie? A z tymi afkerami napisałem z odrobiną KAPPY.

      A ten pod tobą tj. Karmelowaty, to niech już tak rówka nie liżę :P

    3. AdiK..

      AdiK..

      Tak się składa, że nie wiedziałem w jakiej frakcji jesteś, a poza tym żadna frakcja nie jest bezbłędna :)

    4. Winchester
    5. KOV

      KOV

      Idę po popcorn

    6. Jxliaa
  6. Zakochałem się w tej grze. Wkońcu coś normalnego !
    1. Kacperussssss
    2. DaszeK

      DaszeK

      Co jak co ale już wole wydać te pare stów na The Crew 2 Niż na kolejną gre której fabuła będzie tak krótka i tak nudna że szkoda słów

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Snoop

    Windowsy

    Windows 10 bardziej zoptymalizowane, lepiej gry chodzą, np. Rainbow Six Siege, na 7 chodziło mi na 30/40 fps lagowało mi i ścinało, a zupdatowalem do 10 to mi działa pięknie, lol na 200 fps, cs na 300
  9. Snoop

    Rainbow Six: Siege

    Witam, jako iż Baker napisał że poszukuje ludzi do gry w PUBG, ja pozwole sobie zaprosić was, do zagrania w gre rainbow six siege, kto gra może pisać PW forum, lub podać tutaj steama/uplaya
  10. Widzimy sie adepciaki

  11. Potrzebne pare osób do Farminga 15

  12. Jest wyjście równiez takie, że to zdjęcie jest z OLX'a
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin