Skocz do zawartości

Snoop

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Snoop

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. https://www.youtube.com/watch?v=f6Cl7rxQVsk&feature=youtu.be

    Takie zrobione z nudów, nie zwracać uwagi na aktywacje :P

  3. Konwój zostaje odwołany, z powodu braku czasu, do zamknięcia. Może w przyszłym roku, lub w przyszłości odbędzie się takowy konwój.
  4. Konwój zostaje przeniesiony na niedzielę tj. 17.12.2017 na godzinę 18:00. Spowodowane jest to nagłym zmianem planów oraz paroma spotkaniami
  5. O, nowe radio 4Music ! Ciekawe jak długo utrzyma ! Pewnie przebije STAYFM !!!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. XQward

      XQward

      4 minuty temu, Snoop napisał:

      Ze StayFM wszystko dobrze, nie martw się o liczbę grających prezenterów, tak czy inaczej na dniach się to zmieni, obiecuje ci ;)

      Czekam na to.

    3. KOV

      KOV

      Nigdy nie mów nigdy ;)

    4. Tata_Only

      Tata_Only

      Hłehłehłe radyjo maryjo jakies, podszywaja sie i pewnie ukradli zlodzieje... =//

    5. batycki

      batycki

      znowu sie zacznie kto lepszy i wgl, bo przeciez po co dogadac sie z zarzadem jednego radia. Masz za niską rangę? Zrób swoje własne radio!

    6. Tata_Only

      Tata_Only

      Az Ci Arczi serducho dalem.

  6. Snoop

    ELDOKSON NOWA NUTA

    Kozak, rób to dalej bo ci wychodzi !
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10.  

    Będzie się działo :D

  11. Witam, wychodzę do was z zaproszeniem na event, a bardziej konwój który odbędzie się w sobote, o godzinie 18:00. Konwój ten rozpocznie się w miasteczku o nazwie Palomino Creek. https://imgur.com/a/LZ5aH Zakończy się również w Palomino Creek Pojazd który jest WYMAGANY to jednoślad, bądź w przypadku quadów, 2 ślady, lecz tylko wyjątkowo quady. Nick : Wiek : Motocykl którym przyjedziesz : Czy będziesz na konwoju : @Edit 1 : Wymagany jest strój świąteczny, który znajdziecie obok urzędu SF. Pozdrawiam organizator konwoju Snoop
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Ktoś coś w H1Z1?

  14. Zakochałem się w tym Cloverze

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Snoop

    Grafika na zamówienie

    Typ grafiki: (Sygnatura/Avatar/Logo) LogoTematyka (np. gra, film itp.): RadioweKolorystyka: ZielonaTło: Kanał AlfaNapisy: Stay FMDodatki (np. gwiazdki, dodatkowe grafiki etc.): Jakieś efekty możesz podrzucićRozmiar grafiki: 500x500Wynagrodzenie: Sypnę 10k jak będzie sztos Edit : Zielona kolorystyka
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin