Skocz do zawartości

Gracusek

Gracz
  • Postów

    456
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gracusek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie jest to dla mnie problem żeby zapłacić. Ale raczej powinniście pomagać graczom a nie utrudniać im rozgrywkę. Czekam na zarząd.
  3. Ale co było problemem aby mi ten samochód oddać? Tak trudno się zatrzymać i zdjąć mi ten pojazd? Skoro miałeś natłok zgłoszeń to mogłeś mi ten pojazd oddać i pojechać na wezwania. A na służbie sam nie byłeś bo była jeszcze jedna osoba na służbie.
  4. Twój nick: @Gracusek Nick osoby oskarżonej: @LuKeJ Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdu bez odegrania RP, i odholowanie go pomimo tego że prosiłem aby mi ten pojazd oddał. Dowody: https://imgur.com/a/YaPNcfm
  5. Gracusek

    Masz czy nie?

    Mam Masz skarbonke z Harley'a Davidson'a?
  6. Nick z serwera: Gracusek Nick używany na Mumble: Gracusek Ilość godzin przegranych na serwerze:630 Nazwa kanału: Garaż u Gracka Nazwa podkanałów: Biuro Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak ale tylko do podkanału. Hasła wysłane na priv Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Pewnie Coś od siebie: Z góry dzięki
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin