Skocz do zawartości

liczetenhajs

Gracz
  • Postów

    240
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O liczetenhajs

  • Urodziny 11 Września

W świecie gry

  • ID konta gracza 113942
  • Nick liczetenhajs
  • Data rejestracji 2018-03-05 20:06:19
  • Ostatnio widziany 2026-06-22 23:53:46
  • Łączny czas gry 3684 godz. 10 min.
  • Organizacja Sanktuarium
  • ➜ Ranga Anima Perdita
  • Respekt
    -125
    Life Points
    57029
    Punkty karne
    11531

Kontakt

  • Instagram:
    not.license
  • Snapchat:
    poddasze7
  • Steam:
    ą

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    samochody i pieniadze

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    2x szkodnik

Ostatnie wizyty

28 380 wyświetleń profilu

Osiągnięcia liczetenhajs

  1. siemka, czesto sie tak nazywasz?

    1. liczetenhajs

      liczetenhajs

      siemka, czy czesto to nie wiem ale no cos blizej tego niz tamtego

    2. norsek
    3. liczetenhajs

      liczetenhajs

      sp*******j jak powiedziales gruba

  2. Siema stary jak tam golfinka sie sprawuje? Jaki tam silniczek pod maską masz, bo ostatnio z ziomalami kupilismy wlasnie takiego golfa 4 1.9 tdi na przepal i jest odma do roboty, ale nie wiem czy wymieniac sama membrane w deklu za 30zl i sie pobawic godzinke czy kupic jakis uzywany dekiel i zamienic je po prostu. Co bys zrobil na naszym miejscu? Nie wiem kto normalny kupuje takie samochody, a wlasnie jedyna osoba jaka kojarze i ktora moze miec golfa 4 jestes ty wiec zapytam cie o zdanie w tym temacie. pozdro i zycze  wesolego jaja.
    Robisz pisanki? ;D

  3. @Greyna.gg jest cos o czym nie wiesz... moze skminisz po chwili ze czegos wam brakuje

     

     

  4. Kim jest Pientacho i dlaczego jezdzi moim solairem z rejestracja o ktorej juz chyba nie musze pisac?

    YBwH8lN.png

    1. bleood

      bleood

      czemu jezdzi solairem chujcwel? firmowym autem samiswoi?

    2. PolakoVskY*
  5. kto ci pozwolil jezdzic moim solairem podczas mojej nieaktywnosci? ja rozumiem ze mam bana na serwerze ale caly czas obserwuje co sie dzieje z legenda 

    cXnUIUe.png

  6. liczetenhajs

    ŁÓDŹ

    witam. tak posiadam jednego kutra i ponton, chętnie bym sprzedał jednak nie mam opcji wejść na serwer ponieważ kierowca golfa 4 mnie zbanował z powodem szkodnik. Jeżeli dostanę kiedyś unbana to tak, możemy wrócić do rozmowy i sprzedaży. Problem w nich jest taki, że obydwa sprzęty stoją na pp za 20k pln ponieważ były użytkowane nie zgodnie z ich przeznaczeniem. edit: dowiedziałem się czegoś o osobie która chce kupić łódkę, i jednak moja wypowiedź jest nie aktualna. ch****i i spłakanej ku***e nie oddam nawet perka. ch*j ci w du*e. jezeli hassan nie pamietasz to masz screna
  7. jak tam golfik mordeczko podaje dobrze? Dziewczynki się pewnie ganiają na takiego sprzęta co? Palisz czasem gume? A może sprzęgło na światłach?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin