-
Postów
1 707 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia 4Ever.
Spamer (4/4)
3,4 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje 4Ever.
-
Nie wiem, nie mam pojęcia co Ci ludzie mają w głowach. Nie po to żyjemy, aby sobie wzajemnie odbierać życie. Dodatkowo zranić kogoś w dzień WOŚP`u. Jeżeli kiedyś będę miał okazje, zapalę świeczkę dla prezydenta miasta Gdańsk.
-
Wszyscy mówimy, że ta osoba zrobiła źle. Nie mówię że zrobiła dobrze. Pomyślmy co ona przechodziła w środku siebie że potrafiła zaplanować taką rzecz, we właśnie dzień finału orkiestry. Chciał pokazać się, przez dłuższy czas był w więzieniu a wiadomo co ten potrafi zrobić z psychiką.
-
Człowiek jest zdolny do wszystkiego, ale żeby zachować się w taki sposób ? Szkoda słów ...
-
Szkoda niewinnego człowieka i tyle . Wyrazy współczucia dala bliskich .
-
