Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. @BOCHA. tak owszem zrozumiałem swój błąd i następnym razem go nie popełnie.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Dziękuje za powodzenia oraz za wybaczenie. Następnym razem postaram się wykonać to co do mnie należy. Mam nadzieje że @BOCHA. też mi wybaczy. Nie będe wiecej popełniał tych błędów oraz je naprawie.
  6. @BOCHA. rozumiem. Okej ja do ciebie nic nie mam ja rozmawiałem z nimi na mm i powiedziałem że ktoś przyjechał i czepia się mnie o coś czego nie zrobiłem. Tutaj sam przyznałeś racje nie mogłem jechać sam no zrozum mnie jestem nowy we frakcji. Takich błędów na pewno więcej nie popełnię, następnym razem postaram ci się odpisać na PM i na pewno ten wypadek odegrasz jeszcze raz. Przepraszam nie doczytałem że ta skarga nie ma na celu nikogo ukarać i wierze że mogłeś nie zauważyć że wyszedłem. No cóż przepraszam tutaj z miejsca za moje błędy ale jestem nowy dopiero się uczę mam nadzieje że mi wybaczycie razem z @Kyzzw. Poprawie to. I jeszcze zdążymy odegrać nie jedno RP.
  7. Dobrze to tak. Jeżeli napisałem że "ćwiczę" to prosze nabierz dystansu do tego. Tak jak już wspomniałem byłem sam (nie licząc Dynama i Bialego) i KOŃCZYŁEM służbę bo jak sam to zauważyłeś zszedłem ze służby i wyszedłem z serwera no ależ po co wspominać o takich rzeczach. Była godzina 22:50 coś koło tego miałem czas do 23:00. Przyjechałeś pod SAMD i zapytałem się w czym moge pomóc a ty odpisałeś że czekasz aż ktoś zareaguje. Między godziną 22:40 a 22:50 najprawdopodobniej miałem S2 albo zszedłem ze służby na to 10 minut. Wracając do tego czego masz największy problem więc: BLIP, do BLIPU owszem bardzo często wchodze w blip ale on jest po prostu pusty. Pisałem ci to dobre 3 razy że blip jest pusty nie ma żadnego wezwania nie wnikam kto usuwał kto pisał ale był pusty więc jak mogłem zareagować. Jeżeli jestem na służbe to nie znaczy że musze być do dyspozycji 24/7h mogłem mieć S2 albo schodzić ze służby. Co do @Kyzzw byłem na tym evencie z rangą WIĘKSZĄ nie pamiętam z kim ale on powiedział że to jest wymuszanie RP i żebym niereagował. Nie pamiętam o której godzinie to było lecz najprawdopodobniej to właśnie w tedy zamieniłem się z innym RMem i pojechałem na punkt medyczny. Każdy mnie uczy że jeżeli ty podejdziesz i powiesz o mam zawał to to jest typowe odwalanie. Jeżeli większe rangi tak mi mówią no to normalne że się słucham. Natomiast @BOCHA. co do skargi nie wiem w czym tkwi problem tej skargi ale myślisz że jak chodze po bazie to AFKuje ? Byłem SAM jedyne co mogłem zrobić to hospitalke bo inni byli na patrolu lub prowadzili operacje. A zastanowiłeś się nad tym że może tego nie zauważyłem ? Bo twoim zdaniem musze być wpatrzony w ten czat ? No wydaje mi się że nie. Rozwińmy tutaj skrót AFK- Away From Keyboard. Byłem daleko ? Czy się ruszałem ? Staram się odpowiadać na wszystkie PM no ale ludzie szanujmy się nie ma wykrywaczy PM i AKCJI żebym wiedział że tu i tu jest to i to. W środę zdałem egzaminy, jest to moja pierwsza frakcja więc do odgrywania RP jestem bardzo chętny! Tutaj może to potwierdzić @_GuteK_ , @_DuDuS_ i pare innych osób że wręcz jak byłem w akademii (dot. Gutka to nawet teraz) męczyłem ich żeby zabrali mnie na jakiś punkt lub wypadek ponieważ chciałem zobaczyć jak to jest być na jakimś wypadku na tak dużym serwerze. Więc wracając nawet nie byłeś śmiały wkleić tu wszystkich logów. Tyle z mojej strony jeżeli szanowny zarząd @Pixel. , @Hector , @Vesp3r , @matthew*999 , @Spartakus uważają że trzeba mnie ukarać no to prosze bardzo. Pogodze się z tym no cóż popełniłem błąd taka kolej rzeczy. To już decyzja do zarządu. Pozdrawiam 4Ever. EDIT: [2018-03-30 22:54:29] [Output] : SAMD> 4Ever: S4 z tego domyśleń wezwnaie napisałeś ok. 40 po 22 więc miał bym około 14 minut na: (jeżeli o tym wezwaniu bym wiedział) zebranie ludzi, wzięcie karetki i dojechanie, wykonanie RP na wypadku, odwiezienie cie do szpitala, naprawienie karetki/zatankowanie, i w ewentualności wykonanie hospitalizacji. A no i @Kyzzw ty po prostu wpisałeś animke i leżałeś przed barierkami nic nie mówiąc. + [2018-03-30 22:53:00] [Output] : Służby> [SAMD] 4Ever: Brak jednostek (napisałem to co mi kazano)
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin