Skocz do zawartości

Matjus

Gracz
  • Postów

    370
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Matjus

  1. Nick funkcjonariusza: @.SzataN Data i godzina zdarzenia: 20 sierpnia 13;06 Pełen opis sytuacji: Postawiłem auto na parkingu, bodajże obok giełdy i moje auto (nie wiem jakim cudem, trafiło na pp i dostałem mandat w wysokości 250pln) Takie auto bierze się do przecho. Proszę ss'y z dowodami. Proszę o ukaranie gracza oraz zwrot 250 pln. Widzę, że szanowny kolega jest w akademii, to raczej już nie popracuje u was. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/q83kfY1 Ja, Matjus zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  2. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Pojazdy przekraczające daną granice czasu zostaną odesłane ręcznie lub automatycznie do przechowalni pojazdów. (Wyjątek stanowią źle zaparkowane pojazdy które zostaną odesłane na parking policyjny zgodnie z taryfikatorem) Maksymalny czas postoju na parkingu publicznym wynosi 24 godziny.*
  3. Szkoda Trzymaj się i kiedyś wróć
  4. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Ja również czekam Zobaczymy, kto ma racje. Sam sobie przeczysz
  5. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Nie musisz, ale gdzie masz napisane, że auto prawidło zaparkowane, powyżej 24h idzie na parking policyjny za kwotę 250 pln ? ! A moje auto stało 24h z minutami.
  6. Matjus

    Skarga na .SzataN

    No właśnie, a ja miałem auto prawidłowo zaparkowane
  7. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Takie pojazdy daje się do przecho, albo jak już, to pp, ale za kwotę 0 pln.
  8. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Czekam na wypowiedź osoby z zarządu. Proszę też o ss'a i podanie mi takiego paragrafu w taryfikatorze.
  9. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Mi aż tak nie chodzi o pieniądze, ale o sam fakt, że stojąc na parkingu powyżej 24h, gracz powinien dać moje auto do przecho, a nie na pp. Tym bardziej, nie ma takiego czegoś w taryfikatorze, że za zaparkowany pojazd powyżej 24h, auto trafia na parking policyjny.
  10. Matjus

    Skarga na .SzataN

    Nick funkcjonariusza: @.SzataN Data i godzina zdarzenia: 20 sierpnia 13;06 Pełen opis sytuacji: Postawiłem auto na parkingu, bodajże obok giełdy i moje auto (nie wiem jakim cudem, trafiło na pp i dostałem mandat w wysokości 250pln) Takie auto bierze się do przecho. Proszę ss'y z dowodami. Proszę o ukaranie gracza oraz zwrot 250 pln. Widzę, że szanowny kolega jest w akademii, to raczej już nie popracuje u was. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/q83kfY1
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Część bym rozdał na audycjach, a resztę przeznaczył na luksusy
  13. Cheetah 2.0 Ft na czerwonych lampach, 11 na servie
  14. No to dzisiaj wieczorem pyknie audycja B) 

    1. flvgx

      flvgx

      JEAAAA Dj matjus powraca na stanowisko :D 

  15. Szkoda , trzymaj się i wróć jeszcze kiedyś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin