Skocz do zawartości

SpeedPower

Gracz
  • Postów

    2 501
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    22
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SpeedPower

  1. Przeprowadzę rozmowę z funkcjonariuszem abym następnym razem zwracał uwagę na pozostawienie radiowozu. Skarga zaakceptowana.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Po przeanalizowaniu wszystkich nagrań/wypowiedzi dochodzę do wniosku, że funkcjonariusz postąpił prawidłowo podczas wykonywania interwencji. Skargę odrzucam.
  8. Proszę Funkcjonariusza o zapłatę do poszkodowanego kwoty 200 PLN na naprawę szkód. Skargę po części akceptuję.
  9. Dostarczone dowody nie działają. Skargę odrzucam.
  10. Nasze wewnętrzne regulacje pozwalają w takim wypadku wsadzić po PID. Skarga odrzucona.
  11. Funkcjonariusz postąpił prawidłowo, nie widzę podstaw do jego ukarania. Skargę odrzucam.
  12. Witam, Twój pułap ewidentnie sugerował możliwą przesiadkę, funkcjonariusz postąpił prawidłowo. Skargę odrzucam.
  13. Dobry wieczór, W związku ze złożoną skargą chciałbym przedstawić oficjalne stanowisko w tej sprawie. Po dokładnym zapoznaniu się z materiałem dowodowym załączonym do skargi, w szczególności z nagraniem wideo, należy jednoznacznie stwierdzić, że w przypadku pieszych znajdujących się na przejściu dla pieszych ich zachowanie było celowe. Na nagraniu wyraźnie widać, że piesi poruszają się w tę i z powrotem po pasach, co wskazuje na świadome działanie mające na celu utrudnianie czynności funkcjonariuszowi, a nie na standardowe korzystanie z przejścia dla pieszych. Odnosząc się do punktu „Na skrzyżowaniach dróg w kształcie litery ‘T’ o różnych lub tych samych ograniczeniach prędkości pierwszeństwo ma pojazd, który porusza się drogą z kontynuacją”, należy jasno zaznaczyć, że w tej sytuacji osobą poszkodowaną jest Pan @Dynamith_ Tym samym to właśnie on powinien złożyć skargę, ponieważ jest stroną bezpośrednio dotkniętą zdarzeniem. Pan @ReaR nie jest osobą poszkodowaną w tej sytuacji i z dostępnych informacji wynika, że celowo próbuje napisać skargę na inną osobę. Dodatkowo pragnę przypomnieć zapis regulaminu: „Możliwość złożenia skargi ma tylko i wyłącznie osoba poszkodowana, zakazuje się więc przekazywania materiałów dowodowych oraz proszenia o napisanie skargi osób postronnych, znajomych. Wyjątkiem jest brak możliwości dodania tematu, które spowodowane jest karą na forum.” Powyższy punkt jednoznacznie wskazuje, że w omawianym przypadku skarga dotycząca tego przewinienia powinna zostać złożona przez osobę poszkodowaną, a nie przez świadka zdarzenia. W związku z tym skarga w obecnej formie nie spełnia wymogów formalnych. Z poważaniem Chief Of Police SpeedPower
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin