Skocz do zawartości

Amalyssek

Gracz
  • Postów

    281
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Amalyssek

  1. czemu się ze mnie śmiejesz :(

     

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek. Nie zostałeś poproszony tylko nakazałem ci o opuszczenie pojazdu za rozkazem @HeroS*. Ostrzegałeś, że będziesz uciekał? Śmieszne. Ostrzegałeś, że wlecisz do wody jeżeli zaczniemy pościg. Nie staranowałem ciebie tylko inne auta staranowały Twoją osobę. Zostałeś wsadzony do więzienia na PID ponieważ zrobiłeś to drugi raz czyli utopiłeś auto przez sekundy pościgu. Wytłumaczyłem poprzednio natomiast ten ,, drugi '' radiowóz próbował zablokować twój pojazd, żeby nie wtrafił do wody. Uważasz topienie pojazdu za RP? Utopiłeś pojazd specjalnie, @HeroS* powinien mieć nagranie z całej akcji. To co wyżej. Już dzisiaj przed tą akcją pokazałeś twoje niesamowite RP, czyli skok do wody więc funkcjonariusz @HeroS* zaczął Ciebie blokować, żebyś specjalnie nie wpadł do wody.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Dobrze.. Zostałeś postrzelony z tasera na dzielnicy Willow Field i akurat miałeś chęć zabrania pojazdu jak był pościg na DM, interesujące.. To ty potrzebujesz dowodu na to, że nie strzelałeś a nie ja. Ale.. No tak! Przecież ty nagrywałeś! Proszę przedstaw mi swoje nagranie: Twoje nagranie pokaże, czy byłeś na giełdzie czy na strefie DM.
  6. Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek. Dnia drugiego maja o północy była akcja na strefie DM ponieważ uciekinier wjechał na ową strefe. Po jakimś czasie zauważyłem ciebie jak strzelałeś bezczelnie przez płot w moją stronę na Willow Field. Po chwili zniknąłeś mi z pola widzenia, ale również po następnej chwili zauważyłem ciebie jak biegałeś po strefie w okolicach ruin na Willow Field. Zgarnąłem ciebie do radiowozu i pobiegłem dalej w stronę strefy. Po około 5 minutach wróciłem do radiowozu i przedstawiłem ci powód zatrzymania: Tutaj znowu pytałeś w trakcie transportu do więzienia: Ode mnie raczej wszystko, czekam na odzew zarządu.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. image0-1.jpg

     

    Mobilizacja Kinder TAC DM

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Dekoder.*
    3. Sernik*
    4. Romek.

      Romek.

      kinderwojsko:
      /PM ROMEK EJ ZROBISZ MI POSCIG?? DAM CI KLUCZE DO AUTA
      15 minut pozniej; romek sobie jezdzi po lv XDD
      /PM ROMEK JEDZ NA DM EKIPA CZEKA BOZE BO CIE ZLAPIA EJ HALO SZYBKO BOJE SIE JA MAM WPISY BEDE WE WIEZIENIU

    5. pawelik001
    6. szymvs

      szymvs

      To akurat prawda

  9. Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek. Dnia 24 kwietnia z funkcjonariuszem @xYachu. mieliśmy zamiar naprawić oraz zatankować pojazd. Na początku staranowałeś nas na mechaniku wodnym. Po szybkim taranie uciekłeś sobie prawdopodobnie w stronę Doherty ale mniejsza.. Gdy naprawiliśmy pojazd udaliśmy się w stronę stacji benzynowej na Downtown, po raz kolejny zjawiłeś się ty i wjechałeś nam w tył pojazdu co zniszczyło nam pojazd. Po uderzeniu w nasz pojazd na stacji benzynowej tylko ja wyszedłem i rozpocząłem ostrzał w twoją stronę. Po ostrzale zrobiłeś powtórkę z poprzedniej akcji czyli w szybkim tempie wyjechałeś ze stacji. Jeżeli jesteś niewinny to czemu uciekłeś z miejsca zdarzenia bez słowa i nie ubiegałeś się o np. zwrot gotówki na pm?
  10. jezu Gruby, ile ty masz klonów!

  11. Karma wracaa "dzieciaczku" :*

    1. Heysiwer

      Heysiwer

      Do ciebie tez wróci :* „dzieciaczku”

    2. Amalyssek

      Amalyssek

      Odezwał się wielki Pan dorosły

    3. Amalyssek

      Amalyssek

      A przepraszam napisał bo tylko to potrafisz.

    4. Heysiwer

      Heysiwer

      Nie jestem kozakiem w necie jak ty młodzieńcze :*

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin