Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek.
Na początku powiem, skarga jest bez sensu, ale przejdźmy do jego dna..
No to tak, było zatrzymanie czerwonego clovera, powód zatrzymania, przekroczenie prędkości. Po kilku minutach interwencji zjawiłeś się i potrąciłeś funkcjonariusza którego wyrzuciło kilkanaście metrów dalej. Wtedy wkroczyłem do akcji i zacząłem ostrzał w twoją stronę. Po ostrzale zatrzymałeś się przed nami i zacząłeś pisać:
Ostatni log pod spoilerem, odpowiedziałem ci, że przejechałeś funkcjonariusza oraz nakazałem ci, żebyś odjechał
Nie posłuchałeś mojego polecenia i kłóciłeś się dalej:
Nakazłem ci jeszcze raz o odjechanie, nawet na twoich dowodach to widnieje:
Nie posłuchałeś mnie po raz kolejny i zostałeś zatrzymany za niewykonywanie poleceń.
Dalej nie muszę się tłumaczyć, ponieważ @Yuki.* wszystko wyjaśnił za co dostałeś większą karę więzienia.