Skocz do zawartości

RaveX

Gracz
  • Postów

    384
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez RaveX

  1. RaveX

    Pożegnanie: MaReCKi

    Trzymaj się Marek
  2. RaveX

    Hej pogra ktoś?

    jakbym nie miał bana z chęcią ^^
  3. Jak to walentynki, tak o</3

  4. RaveX

    Oceń avatar osoby wyżej.

    #SWAG #SWAG te sprawy :3 8/10
  5. RaveX

    Oceń avatar osoby wyżej.

    10/10 Paluch zawsze na propsie ;P
  6. Tosz to tylko gra >.<

    Pozdrawiam :*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Kacperix3

      Kacperix3

      Ranga to nie wszystko:D Ciesz się teraz wolnością i posiedź z koleszkami na słuzbię.

    3. RaveX

      RaveX

      12 minut temu, Kacperix3 napisał:

      Ranga to nie wszystko:D Ciesz się teraz wolnością i posiedź z koleszkami na słuzbię.

      Jakiej służbie?  Bez lotki SAPD by się nie odbyło. 

    4. Kacperix3

      Kacperix3

      To można i bez służby grać:/

    5. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      Szkoda...  Spoko ziomek jesteś :D

    6. Davlo

      Davlo

      ravex grubasie nie odpisałeś xD

  7. Siemasz propsiu! Polecielim równo!! Hahah ale no myy nic nie możemy robić a kto inny ma nad kimś władze ^^
  8. RaveX

    GTA:SA - Gift

    to mowisz ze gta ta?
  9. RaveX

    [MODEL ] Laweta

    Takie nawet nawet
  10. Tematy, które będą istnieć powyżej 3 dni od napisania, zostaną zamknięte oraz odesłane do archiwum.
  11. RaveX

    Turismo / Infernus

    Tematy, które będą istnieć powyżej 3 dni od napisania, zostaną zamknięte oraz odesłane do archiwum.
  12. RaveX

    Kupię FCR'ke

    Tematy, które będą istnieć powyżej 3 dni od napisania, zostaną zamknięte oraz odesłane do archiwum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin