Skocz do zawartości

RaveX

Gracz
  • Postów

    384
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez RaveX

  1. Niecała godzinka i Urodziny się szykują! :D haha

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kirge

      Kirge

      sto lat, rowno z 24 tez :D

    3. RaveX

      RaveX

      A no punktualny haha czy wrócić to nie wrócę na innym serwerze się gra nie para**se er pe gie :D no kiedyś się jakaś znajdzie :) dzieki wielkie :D

    4. RaveX

      RaveX

      Oo kirge tyz punktualny dziena :D

    5. Davlo

      Davlo

      Najlepszego Jakubie

    6. RaveX

      RaveX

      Tylko nie Jakub davlo ^^ dziena kumpel :*

  2. Quebo najlepszy <3 :o sztos!!
  3. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  4. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  5. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  6. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  7. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  8. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  9. Queboo najlepszy <3 :o Sztos!!!
  10. To niezły sztosss xDD

  11. I jak upadło się 4lifowi? [śmieszna sytuacja] hahah XD

  12. Może odchodzę ale na forum wbijać będę ;) hehe a tu macie fajną ciekawą piosenkę <3

  13. RaveX

    Pożegnanie RaveX [*]

    a czy Ja wiem :I xD Wiadomeee
  14. RaveX

    Pożegnanie RaveX [*]

    Faktiko jak nie zapomne dodam hehe No tez dodam nooo :]
  15. RaveX

    Pożegnanie RaveX [*]

    Wątpię ale jak mówisz że klątwa xD to kto wieee małe %% są na to hehe Wiadomix
  16. RaveX

    Pożegnanie RaveX [*]

    No tak jak w temacie odchodzę z serwera już tak raczej na poważnie, wiele razy odchodziłem i wracałem ale tym razem nie zamierzam wracać. Chciałbym podziękować: Administracji RCON- Danie mi szansy w Administracji na randze Supporta i tak w 100% tego nie wykorzystałem bo raz byłem już wyrzucony :/ SP- Danie mi szansy w SAPD poprzez zaliczenie egzaminu hehe :* Hasiu.*(hsdf)-Super ziomek dziena za wszystkie akcje i wgl <3 Pawełek- Tak samo ziomeq od dawien dawna <3 Miszczu5221- Z tobą to sie zawsze dobrze godo WujcioDobraRada-Wkońcu nie wyrzucałeś mnie z SAPD chodź nie raz potrzebowałem tego hehe Baker-Jak to sie w Lola grało heheh z neonkiem xDDDDDD MrCzosnek- Jak ty ziomek tyyy SP3NS3R- Moja mordka Neon.-Chodź mnie wkurzałeś jak sie grało w lolu to jakoś wytrzymywałem heheh To byli ludzie którym najbardziej dziękuje za gre na 4life, oczywiście innym też dziękuje za dobry czas na 4life.​ (jak o kimś zapomniałem to przepraszam trochę zaspany jestem i raczej nie myślę za bardzo :x ale raczej każdy wie z kim się zadawałem / gadałem ) Bajooo!! :c https://www.youtube.com/watch?v=FVGbYEjnMSg
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. RaveX

    Prośba o grafikę RaveX

    Draxiuu ładneee ale jednak to nie too :/
  19. RaveX

    Prośba o grafikę RaveX

    Jak wejdę na serwer i ciebie złapie dam ci PLN'Y jak co też się odzywaj jak mnie zauważysz
  20. RaveX

    Prośba o grafikę RaveX

    Wygryw ^^ dziena XDDDD <3
  21. RaveX

    Masz Czy Nie Masz.

    taaa Masz power-banka?
  22. RaveX

    Prośba o grafikę RaveX

    Nick: RaveX Rodzaj pracy: Sygnatura Wymiary: Na forum Tematyka: Sygnaturka Dodatkowe informacje: Kolorystyka taka jak aktualny mój avatar, czcionka aby była ta sama lub podobna (nie znam czcionki), napisy: RaveX, Support Sposób wynagrodzenia:PLN'y na serwerze [zapłace oczywiście o ile będzie się sygnaturka podobała!]
  23. RaveX

    Grafiki by Drax

    Nick na serwerze: RaveX Rodzaj grafiki: Sygnatura Tło (Napisz, bądź podaj link do własnego): Takie tło aby było takie jak na avatarze moim Co ma się znajdować na grafice(np. napisy, logo 4Life itp.): Koloroystyka taka sama jak na avku, czcionka aby była chociażby podobna do tej co na avatarze i tyle no chyba że coś od siebie dodasz Coś od siebie: Dzięki wielkie! ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin