Skocz do zawartości

uBitek

Gracz
  • Postów

    702
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez uBitek

  1. Nie ma to jak dobry keps w taki ładny dzień.

    1. Izorux

      Izorux

      Też miałem dzisiaj na obiad. :3

  2. uBitek

    Pokaż swoją twarz

    Znalazłem jeszcze #fajna #trickoo #uszanowanko #HAHA #OMG W oksach od kumpla haha po niezłej fazie (Wczoraj) So tu jacyś wapperzy ;D?
  3. Miałem sen! Widziałem forlajfa wolnego od spin! Forlajfian bez praffek!

    1. Modeller

      Modeller

      Trzeba by kiedyś zrobić dzień, w którym nikt nie ma prawka i nie może go zyskać. Jaja by były niezłe

  4. uBitek

    4life Steam

    Jeśli nie będzie problemów, za tydzień będzie turniej.
  5. uBitek

    Aloha

    Ema :D:
  6. uBitek

    4life Steam

    Jak uzbieramy 20 członków, zorganizuję jakiś turniej cs:go
  7. uBitek

    4life Steam

    Siema. Zrobiłem grupę na steam dla graczy 4life. (nie wiem, czy już było) Jeśli macie ochotę pograć wspólnie nie tylko w GTA, to zapraszam! Śmiało dołączać i zapraszać innych! http://steamcommunity.com/groups/gracze4life Na grupie i serwerze panuje całkowity zakaz wymieniania się grami/skinami za dobra w grze. Każde złamanie tego zakazu = ban
  8. Następny dostał bana i skoczył pod pociąg.
  9. uBitek

    Cześć przyjaciel

    Hejoszka na nowym forum!
  10. uBitek

    Pokaż swoją twarz

    Standardowo piękny gamer bitek. Aka dawca turniejuff wot i wows
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin