Skocz do zawartości

Grek.

Gracz
  • Postów

    538
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Grek.

  1. Spoczko odcinek mi sie podoba dlatego lapka wleciala
  2. Interior średni dlatego 8/10
  3. Grek.

    Barierki San Fierro

    Moim zdaniem to tam barierki nie są potrzebne
  4. Grek.

    Twój najdroższy pojazd ?

    Bullet 1.8 Lpg,Up1/2 Kluczyk rejka itp
  5. Grek.

    Post bez like wygrywa

    Dlaczego spiny maja byc?
  6. Grek.

    Post bez like wygrywa

    Lecimy po 200 stron
  7. Grek.

    Post bez like wygrywa

    Beka chopie ja nie toxic
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin