Witam!
Oczywiście w pełni zgadzam się z opisaną przez ciebie sytuacją. Została bowiem pomylona komenda, która pozwalała cię puścić z tą która cię rozkuwa. Niestety jednak nie zdecydowałeś się opisać tego co było dalej a sam materiał urywa się w idealnym momencie. Mianowicie widać na nim urywek, w którym spamujesz przycisk przywołania windy aby uniemożliwić jej powrót na górę. Postanowiłem nie bawić się w kotka i myszkę i wsadzić cię przez PID.
To wszystko z mojej strony. Oczekuję na decyzję zarządu