Skocz do zawartości

Bogens

Gracz
  • Postów

    129
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bogens

  1. Jeżeli chodzi o moje zdanie na temat "wirtualnych parkingów" to jak najbardziej je popieram. Jednak rozwiązanie zaproponowane przez @Dawcio77 nie do końca mnie uwodzi. Muszę się zgodzić z argumentem opozycji tego pomysłu, że TAKIE rozwiązanie odbierze urok frakcją. To prawda! Nie potrafię wyobrazić sobie, że podchodzimy do blipu, wybramy pojazd i po kliku kliknięciach myszką magicznie nam się on objawia. To jest absurd! Na takie właśnie rozwiązanie musieliśmy się zgodzić przy ogólnej przechowywalni pojazdów oraz wirtualnym parkingu policyjnym. Serwery, na których działa 4Life nie mają nieskończonej mocy obliczeniowej (lub wystarczająco dużej) i nie jest w stanie wygenerować tak dużej liczby pojazdów na raz! Gdyby nawet dysponował taką mocą to szczerze wątpie, że nasze łącze internetowe jak i podzespoły dałyby radę to wszystko "uciągnąć". Niestety musieliśmy pójść na taką ugodę aby osiągnąć grywalność jak i dobrą optymalizacje. W gospodarce narodowej mamy hasło:,,Żeby coś dać trzeba skądś urwać". Uważam, że to hasło perfekcyjnie się do tego odnosi. Realizm kosztem optymalizacji. Jednak ogromna ilość pojazdów prywatnych to jedno, a pojazdy frakcyjne to drugie. To właśnie służby mundurowe są głównym filarem Role play na serwerze! Według mnie służby mundurowe powinny być w 100% nastawione na role play i nie powinny sobie pozwalać na jakiekolwiek udogodnienia związane z tym tematem, bądź zboczania z postawionej przez siebie ścieżki. Jednak jak wspomniałem jestem zwolennikiem pomysłu wirtualnego parkingu! Chcę pogodzić zarówno optymalizacje serwerową jak i konserwatywne wartości frakcji na serwerze! Nie będę ukrywać opini jak i faktów, że przejeżdżając przez Blueberry występują spore lagi. Część osób skarży się również nie tyle na lagi/spadki FPS'ów a na to, że ich obraz na tych terenach zamienia się w pokaz slajdów. Pora zrobić nowy porządek! Nie dam sobię wmówić, że spadki płyności w tych terenach są winą punktu 0 na mapie. Jeżeli ktoś dysponuje takimi dowodami to chętnie je zobaczę. Mało tego! Jeżeli wykażą swoją wiarygodność to przyznam rację rozmówcy i przyznam się do błędu! Jestem człowiekiem nauki a co za tym idzie - racjonalnym, dlatego dąże do prawdy. Dowód w postaci punktu zero jest skazany na porażkę, ponieważ tak samo mógłbym oznajmić, że lagi na mechaniku wodnym w SF są spowodowane punktem -274. Wracając jednak do rdzenia mojej wypowiedzi. Jak pogodzić optymalizacje i realność? W tym szaleństwie jest metoda! Uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest utowrzenie głęboko, głęboko pod mapą jednego parkingu (interioru) dla danej frakcji, do którego moglibyśmy przejść poprzez blip w interiorze siedziby frakcji lub przy drzwiach garażowych bazy. Gdy znajdzjemy się już na parkingu, będziemy mieli TAM nasz parking, niczym nie rózniącym się od tego otwartego na świeżym powietrzu, jedynie tym, że jest mapowamy. Gdy wsiądziemy już do wybranego przez nas pojazdu, wówczas będziemy musieli podjechać nim do znacznie większego blipu, znajdującego się przy drzwiach garażowych. Gdy to zrobimy zostaniemy przeniesieni z tego parkingu pod zewnętrzną część bramy wjazdowej do garażu. Proces zdawania pojazdu wyglądałby identycznje tylko, że w odwrotnej kolejności. Moja ideologia jest nie tyle co przyjazna dla obu stron, łącząc je w jedyną sensowną całość, łagodząc spór tego konfilktu ale taki parking moglibyśmy porzeszyć o mały kącik ze stanowiskiem mechanicznym, w którym naprawialibyśmy usterki pojazdu podczas pełnionej przez nas służby. Zachęcam do rozważenia moich przemyśleń i pragnę podkreślić na koniec. Parking frakcyjny to nie rozszerzony interior siedziby, tylko osobny interior, do którego dostęp zyskujemy przez niego samego lub przez samą bramą garażową. Jednak oprócz was zachęcam do dyskusji również specjalistów w tej dziedzinie czyli administracje RCON! Serdecznie zapraszam do merytorycznej dyskusji!
  2. Nie Jakaś część Five nights at Freddys?
  3. Bogens

    Pokaż swoją twarz

    Teraz tak trochę służbowo ----> https://imgur.com/a/DLvq1nd Korzystając z możliwości nominacji do wzięcia udziału zachęcam: @Endriu00, @Zbyszard., @milkilej, @Twix_Duo, @neejm, @Asn., @Calvin., @lewypalijana, @Matesky, @zuppek , @Matias2525, @Sedzik, @SpeedPowerPL, @Masellko, @TheStar, @VenomeQ, @BloodD, @MIKO23, @Ferdel1111, @szachista*, @Orbi., @fAITH_, @AqUaZ, @Nudzio., @TheIndjana, @StivGamer, @japkooo., @4Ever., @AdiMekk*, @darkmon, @Princessa*, @KubsoneK*, @GG., @LoSiU., @Karafik, @Xsardes, @LuKeJ, @Kacperix3,
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Twój nick: Tokypev Nick członka frakcji: @OstryQn123 Powód napisania pochwały: Pełen profesjonalizm, błyskawiczny czas reakcji, znajomość kultury i manier. Dowody: https://imgur.com/a/OcUykmo Coś od siebie: To co zrobiło na mnie wrażenie to właśnie wyżej wspomniany czas reakcji! Już po kilku sekundach napisaniu komendy w celu zamówienia taksówki, kurs został przyjęty przez wyżej chwalonego pracownika. Po jego szybkim dojeździe wsiadłem do taksówki, ustaliliśmy kurs, złożyłem opłatę i ruszyliśmy w trasę. Mój kurs opierał się na transporcie z kopalni w Wheatstone na przechowalnię pojazdów w Las Venturas. Pracownik wybrał najlepszą i najkrótszą trasę spośród dostępnych, przestrzegał zasad kodeksu ruchu drogowego oraz to co mnie mile zaskoczyło - podtrzymywał rozmowę, pytając o zdrowie lub jak mija mi dzień. Według mnie gracz naprawdę dobrze i godnie zaprezentował frakcję. Oby tak dalej!
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Bogens

    Sprzedam NRG-500

    Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 dm3 Przebieg pojazdu: 18.588km Dodatki: Podświetlanie licznika - Carrot, kolor świateł - Carrot Cena: Oferta początkowa - 700k Coś od siebie: Jeżeli jesteś zainteresowany napisz ofertę w kom. SS’y: https://imgur.com/a/NM61O5e Jeżeli nie znajdą się chętni lub cena będzie mniejsza od podanej pojazd zostaje u mnie
  11. Świetny wywiad Sedzik! Jestem pod wrażeniem. Wykwintny wywiad i niesamowita persona. Jestem pełen podziwu, biję pokłony w twoją stronę. Oby tak dalej!
  12. Bogens

    KONKURS O 15000PLN

    vepykoT I tak ustawione...
  13. Dobry wywiad i ciekawa persona! Oby tak dalej!
  14. Pojazd sprzedany! Proszę o zamknięcie!
  15. Model: Rancher ID: 49793 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 49793 Dodatki: UP1, UP3, Podświetlanie licznika (żółte), kolorowe światła (żółte), CB radio, ogranicznik Cena: 410k Coś od siebie: Zainteresowanych proszę o kontakt na forum SS’y: https://imgur.com/a/XJ1R2Ek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin