Skocz do zawartości

.Asn.

Gracz
  • Postów

    140
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O .Asn.

  • Urodziny 27.10.2004

W świecie gry

  • ID konta gracza 116812
  • Nick .Asn.
  • Data rejestracji 2018-04-08 22:41:48
  • Ostatnio widziany 2018-10-13 08:24:13
  • Łączny czas gry 0 godz. 40 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    2
    Punkty karne
    0

Kontakt

  • Facebook:
    B
  • Snapchat:
    E
  • Steam:
    D

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Bielsko Biała - Żywiec
  • Płeć:
    kobieta
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Motoryzacja

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Największy Spamer zaraz po XQwardzie

Ostatnie wizyty

8 891 wyświetleń profilu

Osiągnięcia .Asn.

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

199

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje .Asn.

  1. Co kupić ? elegy czy sultan? (możecie jeszcze podać silniki do kwoty 360k)

    SS: https://imgur.com/a/s2VBcD3

    1. japkooo.

      japkooo.

      Ty mi hajs oddawaj a nie sie zastanawiasz XD

    2. .Asn.

      .Asn.

      we we pal gume xD mów co brać ;x

      i zwróć uwage na podmianki :0 

    3. japkooo.

      japkooo.

      jak eledżi to z up2 :v ja bym brał elegy 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Elegy wez bo to driftowoz 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin