Skocz do zawartości

MadKubi

Gracz
  • Postów

    20
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MadKubi

  1. MadKubi

    Osiedle LV Come A Lot

    Wrzucam już kolejny mój projekt osiedla, tym razem osiedle w Las Venturas w dzielnicy Come A Lot. Czas pracy poniżej godziny. W mojej opinii wyszło nawet ładnie, lecz jest jeden mankament, i to bardzo duży, mianowicie w godzinach 20:00-5:59 w niektórych budynkach zapalają się światła, wtedy się po prostu nanosi tekstura imitująca zapalone światło w pokoju, i to właśnie z nią jest problem, ponieważ w miejscu którym zrobiłem te osiedle okazało się że takie tekstury występują, a po skasowaniu budynków które tam były pozostaje sama wisząca tekstura właśnie. Nie wiem czy da się to w jakiś sposób skasować, zwykłym edytorem MTA się nie da, w dzień wszystko wygląda w porządku. Cztery ostatnie screenshoty ukazują ten problem. https://imgur.com/a/0YQtHpZ Zachęcam do dzielenia się swoją opinią
  2. MadKubi

    Mini osiedle El Corona

    Wrzucam moją kolejną pracę sprzed kilku miesięcy, jeszcze chyba przed wakacjami 2021 robione, ale mi się podoba. Zachęcam do wyrażania swojej opinii w komentarzu, pozdrawiam https://imgur.com/a/9NWcsYp
  3. Moja praca gdzieś sprzed 6-ciu miesięcy, Osiedle East Los Santos, 5 fajnych domków. Niestety, najgorszym elementem, który widać na pierwszy rzut oka to te okropne podjazdy i wypełnienia dziur, niestety nie dało się tego inaczej rozwiązać ze względu na to, że chodniki w tym miejscu są wymodelowane na dosłownie krzywe, więc ciężko było to inaczej zrobić żeby jako tako wyglądało. Pozdrawiam i zachęcam do oceny. https://imgur.com/a/yU7vwQx
  4. bardzo sympatyczne, jedyne do czego się można przyczepić to ten domek pod kątem który jest zaraz przy wodzie, i ten napis "CMENTARZ" na wjeździe, ja bym się czuł niekomfortowo gdybym tam miał mieszkać XD Dobra robota
  5. Chyba już wiem jaki projekcik będzie robiony jak będzie pitos B) 

    https://imgur.com/a/nqM9pl7

    PS nigdy cie nie zapomne saberka pamiętam o tobie

  6. MadKubi

    Kupię tampę 1.6

    Model: Tampa Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Jakikolwiek byle by odpalała i nie gasła w trakcie jazdy Cena: Jak najniższa wiadomo Dodatki: najlepiej czysta ale jak jakieś felgi będą to okej. Coś od siebie: kontakt najlepiej discord ( @MadKubi | 83#7611 ), ale przez forum też może być. Pozdrawiam
  7. >Nick na forum: MadKubi >Nick na YouTube: MadKubi https://www.youtube.com/channel/UCjLt762Qj_iqya2Qwo8S0nw >Zdjęcia dowodowe: https://imgur.com/a/Bd5WNtD >Coś od siebie: Boczek pokrój w kostkę, zalej wodą i gotuj przez ok. 30-40 minut. Następnie pokrój kiszoną kapustę, cebulę i wieprzowinę. Cebulę i łopatkę podsmaż na patelni i dodaj do gotującego się boczku. W następnej kolejności dodaj kiszoną kapustę, namoczone suszone grzyby. Bigos dopraw przyprawami i duś przez 2 godziny. Dodaj suszoną śliwkę, pokrojone kabanosy i kiełbasy. Duś bigos przez kolejne 2 godziny. W końcowej fazie gotowania dodaj suszony majeranek, 2 łyżki koncentratu pomidorowego, pokrojony czosnek, sól i pieprz. Wszystko wymieszaj i pozostaw na chwilę, aby wszystkie smaki się połączyły.
  8. Co chciałbym dostać? Litość, jeszcze jeden taki rok i nie wytrzymam. A poza tym to plakat z BMW M5 E34, i/lub miniaturowy model owego pojazdu. @KejKej @Milek. @Piotrus1910
  9. Pieniądze. To lubię. @KejKej @heavy*
  10. Trzymaj sie powodzenia w życiu
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin