-
Postów
108 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia AdaSkoo
Użytkownik (2/4)
687
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje AdaSkoo
-
Trzeba się przygotować na Rajd Barbórka
-
też mi się marzy, żeby kiedyś odwiedzić karową
-
Polecam fajna atmosfera oraz czuć klimat rajdów co prawda trzeba wcześniej stanąć ale masz za to piękny widok rajdówek czy to na torze slomczyn czy to na torze na Bemowo przy okazji masz na żywo kontakt z rajdówkami oraz kierowcami bo wiadomo jak coś robią to można się przyjrzeć albo zagadać żeby bardziej się zainteresować później to już z górki bo to na Karowej to serducho bije jeszcze mocniej jak słyszysz ryk rajdówki i widzisz jak strzela ogniem z wydechu
-
