-
Postów
108 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez AdaSkoo
-
„Chwila co wbija się w łeb, dawaj kaftan Coś za mną chodzi, wypala, jak nafta Nikotyna, alko, z rozsądkiem walczą Każdego dnia wracam na tarczy a nie z tarczą Teraz prowadzę batalię z samym sobą I nie wiem kto to wygra, ja, czy ja ten obok”
-
"Ciągle dusze złość w sobie, ściskam pięści w gniewie
sam nie wiem kogo się bardziej boję mnie czy siebie." -
"Cały czas marzę o tym wszystkim, co jeszcze mógłbym mieć,
byś czuła dumę mamo, gdy stoisz obok mnie"
