Skocz do zawartości

AdaSkoo

Gracz
  • Postów

    108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdaSkoo

  1. Siemano Kolano jak co kanapki co rano
  2. „Chwila co wbija się w łeb, dawaj kaftan Coś za mną chodzi, wypala, jak nafta Nikotyna, alko, z rozsądkiem walczą Każdego dnia wracam na tarczy a nie z tarczą Teraz prowadzę batalię z samym sobą I nie wiem kto to wygra, ja, czy ja ten obok”

     

  3. Już cabbi nie mam a te auto miało silnik 1.6
  4. AdaSkoo

    Jaki Posiadasz Telefon?

    Iphone 6s w wersji srebrnej
  5. Cabbie ci moge za to dać zrobione pod tsa i na lampach
  6. "Ciągle dusze złość w sobie, ściskam pięści w gniewie
    sam nie wiem kogo się bardziej boję mnie czy siebie."

     

  7. Infernus ze względu na to jak sie szybko rozpędza i jakie ma osiągi Unikaty jaki byś wybrał Feltzer Electric czy Bike
  8. Gratulacje  @RIPSONx na prawdę zasłużyłeś ale brakuje jeszcze @DJBOOMBA do ekipy bo też zasługuje  :) 

    1. DJBOOMBA

      DJBOOMBA

      Również gratuluje, spokojnie kiedyś przyjdzie czas i na mnie :) 

    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Byku ja na to liczę  ;) 

    3. RIPSO
    4. AdaSkoo
    5. Cyp000
  9. daje 200k na przywitanie tylko uzbieram bo niewiele brakuje
  10. Demontujesz upy a ja cie w zamian daje 1.8 Tahome na hydrze i liczniku na lampach fele malowane ranty rowniez atrapa nitra ta droga i dodatkowy klucz
  11. @ZbyK.gg jednak twoje słowa mają jakiś przekaz  ;)  
    7p7IfA0.jpg

  12. AdaSkoo

    @LOCK

    Tahoma 1.8 na lampach fioletowych licznik również hydrze fel malowanych atrapa nitra ta duza 2 klucz i rejestracja Jak coś odezwij się
  13. Generalnie nie powinno was interesować ile dałem za auto bo to moja prywatna sprawa a to że wy lubicie siać plotki że przepłaciłem za dany samochód to coś najwyraźniej jest nie halo
  14. Daje Tahomę na fioletowych lampach 1.8 ma hydrę licznik i atrape rejestrację Fele malowane i ranty rowniez Odezwij sie to dobijemy interesu
  15. "Jeśli zdradziłeś, to jesteś bez wartości
    Nie można Ci ufać, bo do ku******a masz skłonności
    Pomyśl, ze nie jeden łzy połyka ze złości," 

     

  16. AdaSkoo

    Sprzedane

    Za Staliona mogę dać Sancheza 1.6 na jasno zielonych + Dopłace do tego
  17. "Cały czas marzę o tym wszystkim, co jeszcze mógłbym mieć,
    byś czuła dumę mamo, gdy stoisz obok mnie"

     

  18. AdasSko bo nazywam sie Adam ale ludzie mowia na mnie w skrócie "Adaś" "Adaśko" i tak o to powstał Nick moj
  19. Nie miałem z tą osobą żadnego wspomienia
  20. AdaSkoo

    Konkurs o Manane

    Auto wygodne do jazdy do biedronki
  21. Najlepszego 4life obyś dawał więcej banów i mute  graczom z IQ poniżej 5 <3<3 

  22. Będzie we wsi szum że Policja przyjedzie?
  23. Wie ktoś może kto ma Sancheza na Zielono Jasnych Lampach bo chętnie bym kupił Sancheza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin