Skocz do zawartości

4lysy

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4lysy

  1. Ferrari Perka mannana cabrio.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 4lysy

    Masz czy nie?

    Mom Jesteś prawiczkiem ?
  4. 4lysy

    #LOCK!

    Pojezdzil bym se faggio , biorę udział.
  5. 4lysy

    Żegnam

    Mati kurla no zawsze siedziałem na tych samdowskich na mumble aż wbijesz a zawsze jak byłes na te 3 min to na zarząd i mute , trochu pogadalismy jesteś pozytywna osóbką powodzenia IRL
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 4lysy

    @LOCK

    Model: elegy ID: nie mogę sprawdzić , jestem na wakacjach Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: to co wyzej Dodatki: ftCena: ofki Coś od siebie: super auto SS’y dam jak wrócę do domu oraz zedytuje to co wyżej
  8. A ja ? , szkoda ze odchodzisz , kiedy fortnajt
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. bylem nie dalej niz 15 krokow od pojazdu , na dodatek stal na awaryjnych czekam na wypowiedz zarzadu
  11. Siedzialem z nimi na mumble , powiedzieli ze mam przyjechac i sie posmiac , moze ponioslo mnie z tym slowe lecz tak sie zachowalo , mogles je poprawnie zabezpeiczyc
  12. Twój nick: 4lysyNick osoby oskarżonej: @PawcioV6Powód napisania skargi: Gracz zalozyl mi blokade na kolo gdy zaparkowalem obok wypadku na awaryjnych , oraz poszedlem na teren zabezpieczony , caly czas bylem w poblizu auta , stwierdzil ze porzucony pojazd , po czym dał go na pp za 400 pln , oraz profesjonalne zabezpieczenie gracza pawcio , zadam zwrotu pieniedzy , oraz powtorki z zabezpieczen dla gracza Dowody: https://imgur.com/a/zAVncB9 https://imgur.com/a/rglYDIKŚwiadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): --- bylo pare osob , bez ss
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Przepraszam ze się wypowiem , zbugowany up1 to jest bug , za używanie bugów jest ban , żadnej rekompensaty za to nie dostaniesz a o pp to nie moja sprawa
  15. 4lysy

    Kupie faggio elektryka

    @Megatron wbij na serwer , bo masz wiadomosci na forum off
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin