Skocz do zawartości

Macio717

Gracz
  • Postów

    682
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Macio717

  1. 02.01.2020 Z przyjemnością informujemy, iż @Marcepand powraca do organizacji na rangę Rekrut. Z przyjemnością informujemy, iż @vityalii powraca do organizacji na tangę Rekrut.
  2. No wywiad masny. @Damianero. czekam na ciebie z czołgistą.
  3. 01.01.2020 Informujemy, iż Profesor @SP. odchodzi z frakcji na własne życzenie. W imieniu swoim, całego zarządu, jak i pracowników frakcji dziękujemy mu za wkład włożony w rozwój frakcji oraz za dobre prowadzenie oraz jej reprezentowanie przez okres spędzony na funkcji lidera. Zostaje on również umieszczony na liście osób zasłużonych. Informujemy, iż Lekarz Chirurgii @rekin.rw odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 28.12.2019 Informujemy, iż Lekarz SOR'u @Zkazaniec zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu poruszania się po nieodpowiednim terenie. Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Zimmermann zostaje zawieszony na 3 dni z powodu poruszania się po nieodpowiednim terenie.
  8. 26.12.2019 Informujemy, iż: Ordynator Chirurgii @egzo_11 zostaje awansowany na Doktora, Ordynator @Tadziu zostaje awansowany na Ordynatora Chirurgii, tym samym zostaje on wcielony do Zarządu frakcji na okres próbny 30 dni, Młodszy Ordynator @Spartakus.* zostaje awansowany na Ordynatora Chirurgii, tym samym zostaje on wcielony do Zarządu frakcji na okres próbny 30 dni, Starszy Specjalista @K0LMi zostaje awansowany na Młodszego Ordynatora, Lekarz Chirurgii @Kosciastyyy zostaje awansowany na Lekarza Specjalistycznego, Lekarz Chirurgii @jivemariusz zostaje awansowany na Lekarza Specjalistycznego, Lekarz SOR'u @domo978 zostaje awansowany na Lekarza Chirurgii, Lekarz Ratunkowy @elmox* zostaje awansowany na Lekarza SOR'u, Lekarz Ratunkowy @EuroPoland zostaje awansowany na Lekarza SOR'u, Lekarz Ratunkowy @Zkazaniec zostaje awansowany na Lekarza SOR'u, Lekarz Ratunkowy @Olaf.*999 zostaje awansowany na Lekarza SOR'u, Ratownik Medyczny @krecikoo*999 zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego, Ratownik Medyczny @RegiZz zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego, Ratownik Medyczny @Defol*999 zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego, Ratownik Medyczny @Kapsonyy zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego, Ratownik Medyczny @Akspil zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego, Ratownik Medyczny @TiVo. zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego. Podpisali:
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 24.11.2019 Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy @xDeynNx zostaje odwieszony.
  13. 24.12.2019 Z przyjemnością informujemy, iż @Kalmi dołącza do organizacji.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Jak pisałem wcześniej nie ma żadnej zasady odnośnie pierwszeństwa stawia utrudnienia. Skargę Odrzucam.
  21. Zaczynając jak pamiętam nie ma nigdzie napisanej żadnej zasady co najpierw: zabezpieczenie czy utrudnienie. Jak wspomniałeś w skardze jechałeś spokojnie przez Easter Basin. Drogi na tej dzielnicy posiadają następujące ograniczenia: 80mk/h lub 120mk/h. Z dowodów podesłanych w skardze można wywnioskować, że jechałeś od strony autostrady, czyli powinieneś tam poruszać się 80kh/h(według KRD serwer). Jakbyś jechał te 80km/h to zdążyłbyś się zatrzymać, bądź też zmniejszyć prędkość. Jeżeli uderzyłeś w zabezpieczenie można wywnioskować, że poruszałeś się z większą prędkością. A odnośnie tego prosiłbym ciebie o podesłanie logów z tym jak ciebie obrażają moi pracownicy, żebym mógł to zweryfikować.
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin