Skocz do zawartości

Macio717

Gracz
  • Postów

    682
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Macio717

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witam. Po zapoznaniu się z twoją skargą widzę, że od razu zarzucasz nam to, że jesteśmy osobami które nie chcą mieć we frakcji osób lubiących 4evera. No trochę się mylisz. Tu nie chodzi nam o to, że ktoś jest kolegą 4evera tylko o to jak się zachowywała ta osoba we frakcji. Zaczynając osoby te które znają się z 4everem i napisały odejście z SAMD wtedy kiedy on, założyły jeszcze będąc w SAMD jakąś wymyśloną "Szkole jazdy kursant" i nie będę ukrywać, że na początku tam byłem, lecz po krótkim okresie odszedłem stamtąd. Mieli własnego discorda na którym zachowanie nie było odpowiednie patrząc wtedy na to, że 4ever był Zastępcą Dyrektora. Wiadomo każdy ma prawo czasem użyć jakieś wulgaryzmy, ale tam to już była przesada. Nie jest ci też zapewne wiadome jak zachowywali się oni czasem na służbie. Sam nieraz widziałem jak np. Oof który też był w tej ekipie skakał z góry MC. Zapewne gdybym się popytał kilku pracowników z okresu kiedy ta ekipa była we frakcji to znalazło by się więcej dowodów na to, że nie reprezentowali oni godnie frakcji. Przechodząc teraz na chwilę do zdjęcia osoby z czarnej listy. Minęło trochę czasu od kiedy ta osoba tam trafiła, jak sama ta osoba napisała żałuję ona tego co zrobiła i napisała również, że przeprasza 4evera. Wiadomo nie napisała tego na pm, ale lepsze już chyba coś takiego niż by napisała, że tylko prosi o zdjęcie z czarnej listy. I jeszcze tutaj na końcu wracając do tego zachowania we frakcji. Zapewne nie ucieszył byś sie gdyby u ciebie we frakcji pracownicy na RP pisali słowa które niektóre osoby mogą źle zrozumieć, obrazić się, a czasem obrzydzić. Biorąc pod uwagę to, że na wypadkach często inne osoby i frakcje patrzą na pracę SAMD to nie wygląda to za dobrze w oczach graczy.
  4. Nie są to rzeczy bardzo trudne i zarazem są to rzeczy które musi każdy pełnoprawny umieć i wiedzieć. Odrzucam.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 07.06.2019 Z przykroscią informujemy, iż Starszy Drifter @egzo_11 opuszcza organizację.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 30.05.2019 Członek @Marcepand zostaje awansowany na range Doświadczony Członek. Starszy Członek @wicherion zostaje awansowany na range Doświadczony Członek.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Macio717

    Bajlandoo oof / Yuno.

    No mam nadzieje, że jeszcze kiedyś pogadamy mordo. Trzeba jeszcze pograć kiedyś w ligę może.
  16. 26.05.2019 Z przyjemnością informujemy, iż @Erni^.^ dołącza do organizacji. Z przykrością informujemy, iż @MefjuTT odchodzi z organizacji.
  17. No mistrzu tam zgasić światełko w pokoiku musiałem. Kontakt mamy to jak wróci sprzęt to gramy w grę. No i czekam na powrót, bo na służbie z SAFDami fajnie się jeździło.
  18. 16.05.2019 Rekrut @MefjuTT zdaje okres próbny pozytywnie i tym samym zostaje mu nadana ranga Młodszy Członek. Rekrut @MichaelPanda zdaje okres próbny pozytywnie i tym samym zostaje mu nadana ranga Młodszy Członek.
  19. Zapraszam do brania udział w konkursie zorganizowanego przez moich dwóch dobrych kolegów.

     

  20. Nick z YT: Macio717 No @pietreknolif gratuluje i życzę ciągłego rozwijania się.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. 11.04.2019 Z przyjemnością informujemy iż, @pizmaczek dołącza do organizacji.
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  24. 06.04.2019 Z przyjemnością informuję, iż @PolskaMasterXD dołącza do organizacji.
  25. 01.04.2019 Z przyjemnością informuje, iż @egzo_11 powraca do organizacji na rangę Drifter. Młodszy Członek @FragusS opuszcza grono organizacji na własne życzenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin