Wyróżnione wyżej stwierdzenie "znacząca rola" brana jest pod uwagę, jako pełnienie funkcji typu: członek ekipy serwera, grafik, programista itp. Jak również wspomniałem wcześniej ja oraz @Fantus.<3 osoba oskarżona, nie jest jeszcze członkiem naszej frakcji, więc jak wspomniałem, skarga ta nie powinna zostać tutaj zgłoszona. Biorąc pod uwagę to co napisałem oraz to co członek Komisji Spraw Frakcyjnych @Fantus.<3 napisał, uznaję, że osoba nie złamała w żaden sposób regulaminu frakcji. Skarga zostaje odrzucona. Jeśli rozwiąznie całej skargi Cię (@Passive) nie satysfakcjonuje oraz widzisz ciągle jakąś nieścisłość w tej sprawie, a tym bardziej jak wspomniałeś "faworyzacje" z naszej strony, przypomnę ci o możliwości złożenie skargi w dziale Komisji Spraw Frakcyjnych.