Skocz do zawartości

KartonKiper

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KartonKiper

  1. Chyba pora wrócić do 4Life. Nie jestem pewny tylko co nagrywać na YT :D Jakieś pomysły mordki? 

    1. BidoN

      BidoN

      Nagraj odejście :o 

    2. KartonKiper

      KartonKiper

      Someday you will be loved. Don't worry

       

    3. BidoN

      BidoN

      someday you will get sense of humour, be happy

  2. Zrobiłem prawo jazdy na kat. C. A wy jak dawno temu robiliście prawko? I czy opłaca się robić kat. A?
  3. Robie prawko na kategorię C na nowym odcinku - > ZOBACZ 

     

    1. ||DaFi||

      ||DaFi||

      powinni Ci wręczyc zloty medal serio

    2. KartonKiper

      KartonKiper

      Oh Edgy boi strikes again. Chciałbym być tak cool jak Ty. Serio

  4. No i mamy kolejny odcinek. Tym razem praca Farmer! zapraszam do oglądania 

     

  5. KartonKiper

    Praca: Farmer

    To juz prawie ostatni odcinek z prac bez kategorii C. Jak wrażenia?
  6. No i kolejny odcinek z kolejną pracą pokazaną na naszym wspaniałym serwerze 4Life. Mam nadzieję że komuś się przyda.
  7. Nowy filmik na kanale :) zapraszam 

     

  8. Nowy filmik na kanale! Na 4 life bawie się wspaniale 

     

  9. Hej, chciałbym zrobić serię z wszystkich prac dostępnych na serwerze. Co sądzicie o moim pomyśle? Myślę że może to pomóc nowym graczom
  10. Jaki odcinek odnośnie 4life zrobić? hmm https://www.youtube.com/watch?v=QADFyN-Kc9A

  11. Nowy odcineczek. Jaka była wasza pierwsza praca? :)https://youtu.be/XnRInRvL0R4

  12. Hej, nagraliśmy film z Teru gdzie rozmawiamy o starym MTA i robimy przegląd samochodów ;) Pozdro!

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin