Nie pamiętasz hasła?
Chyba pora wrócić do 4Life. Nie jestem pewny tylko co nagrywać na YT :D Jakieś pomysły mordki?
BidoN
Nagraj odejście
KartonKiper
Someday you will be loved. Don't worry
someday you will get sense of humour, be happy
KartonKiper opublikował(a) temat w Archiwum
Robie prawko na kategorię C na nowym odcinku - > ZOBACZ
✮ ||DaFi||
powinni Ci wręczyc zloty medal serio
Oh Edgy boi strikes again. Chciałbym być tak cool jak Ty. Serio
No i mamy kolejny odcinek. Tym razem praca Farmer! zapraszam do oglądania
Nowy filmik na kanale zapraszam
Nowy filmik na kanale! Na 4 life bawie się wspaniale
Jaki odcinek odnośnie 4life zrobić? hmm https://www.youtube.com/watch?v=QADFyN-Kc9A
Nowy odcineczek. Jaka była wasza pierwsza praca? https://youtu.be/XnRInRvL0R4
Hej, nagraliśmy film z Teru gdzie rozmawiamy o starym MTA i robimy przegląd samochodów Pozdro!
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin