Skocz do zawartości

InT3nsive

Gracz
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez InT3nsive

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Znowu wklejam za gracza @xNancio.gg Okej rob sobie screena, ale mowiles ze juz na niego wsiadles i mowiles, ze nie bd mogl sprawdzic ostatniego kierowcy. Masz to dokladnie na ss wiec nie wiem po co to robisz...
  3. Wklejam to za @xNancio.gg Ponieważ on ma pkt na forum i nie może pisać. Niestety zapomnialem zrobic ss w tym przypadku, jestem w akademi od dzis i jeszcze zapominam troche. Pamietam dokladne miejsce, w ktorym stal dany pojazd ale nie pamietam ostatniego kierowcy. https://scr.hu/JjyvJor Na tym ss widac, jak piszesz, ze siadles na niego. Na twoim ss widac, jak jestes jako ostatni kierowca ale pojazd jest ciagle na pp. Cos krecisz.
  4. InT3nsive

    Perennial 2.2

    To ja zaczne. Daje 10k xDDD
  5. Model: Buffalo ID: 342 | 6 na serwie Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 30974.99 [rośnie] Dodatki: UP1 | UP2 | UP3 | Podświetlenie Licznika | Kolor Świateł | Atrapa | Malowane Fele "Wires" | Wykrywacz | Cb | Ogranicznik | LPG 75L | Bak 55l | Dodatkowy Kluczyk | Cena: CW: 400k MP: 1k KW: 600k Coś od siebie: Auto sprzedam tylko wtedy gdy cena mnie zadowoli. Vmax 230. Posiada ono zółte "unikatowe" lampki [RGB 255 255 0] SS’y: https://imgur.com/a/ejWFGBC
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. InT3nsive

    Manane Do 1k ID

    Model: Manana Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: do 250k Dodatki: - Coś od siebie: Chciałbym kupić Mananke z ID nie przekraczającym 1000.
  8. Model: FCR-900 ID: 7216 Pojemność silnika: 1.7 Przebieg pojazdu: 15386.09 [rośnie] Dodatki: | LPG 75l | Podświetlany ciemno niebieski licznik | Podświetlane ciemno niebieskie lampki | Wykrywacz | Cb | Rejka "LWG" | 3x Klucz | Cena: Licytacja od 100k. Coś od siebie: Vmax 150 a z tapem 185/190. Sprzedam tą FCR tylko wtedy gdy cena mnie zadowoli. [Możliwa również zamiana] SS’y: https://imgur.com/a/PaWHquF
  9. Nie ma mnie aktualnie na kompie ale mozesz podjechac na gielde od 250k i tam stoi
  10. Jeszcze troche i mozliwe ze sprzedam
  11. 200 to tylko cena Wywoławcza a napewno go za 200 nie oddam
  12. nieee za 200 nie ma szans ze sprzedam
  13. nie do konca 300 za mniej tez oddam
  14. CW- Cena wywoławcza MP- Możliwe przebicie KT- Kup Teraz
  15. Model: Buffalo ID: 24690 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 1791.44 [rośnie] Dodatki: UP1 | UP2 | UP3 | Licznik | Wykrywacz | Cb | Ogranicznik | Fele Cena: CW: 200k MP: 1k KT: 300k Coś od siebie: Vmax: 215 . Szybko sie rozpedza. SS’y: https://imgur.com/a/zX8GcFT
  16. FCR-900 1.7 FT [Bak 35 a nie 50] 3x kluczyk. Lampki, licznik oraz fele sa ciemno niebieskie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin