Skocz do zawartości

wodahs

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O wodahs

  • Urodziny 13.05.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 120142
  • Nick wodahs
  • Data rejestracji 2018-05-16 12:44:02
  • Ostatnio widziany 2026-06-21 18:57:43
  • Łączny czas gry 5959 godz. 32 min.
  • Frakcja SA Police Department
  • ➜ Ranga Detective II
  • Respekt
    -79
    Life Points
    124640
    Punkty karne
    1475

Kontakt

  • Discord
    wodahs#7553

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Niemcy
  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

8 919 wyświetleń profilu

Osiągnięcia wodahs

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

  • Kolekcjoner - 100k Life-Points

Najnowsze odznaki

100

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje wodahs

  1. nie chce mi sie (25.01)

    1. skinnypablo
    2. PolakoVskY*

      PolakoVskY*

      No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin