-
Postów
594 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KVB4SNYY.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
xd @Kebcio^^
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Coś czuje, że zaniedługo to będą pisać skargi za to, że ktoś pierdnął... A nie, zapomniałem - ta epoka już nastała, lol.
-
A przykre jest to, że nie ma to jak pisać skargi w KSF'ie na swoich, to się nazywanie lizańsko, tylko że swoich jaj.
-
Stary... my nie mozemy a on moze? rozwalil 2 auta dla pelnoprawnych i sie cieszyl
-
Natomiast pomyśleć wy nie możecie. Się pisze raport'y, że odwala albo się go nagrywa i wysyła do Zarządu SAMD, lol.
Myślenie w tych latach jest naprawdę trudne.
-
XD
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Kolega wyleciał z rangi, ma ból dupki i zaczyna uwalać inne osoby, bo mu się gorzej na serwerze ułożyło. X D
Pozdrawiam cieplutko kolege, który pisał tą skargę.
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Jeden chciał drugiemu zaszkodzić już pod koniec 2018 roku.
-
-
-
Cały ten konflikt uważam za bezsensowny - jeden, drugiemu skacze sobie do gardeł. Potrafią za błahostki rywalizować między sobą. Rozumiem, że chce się odgryźć, ale serio - niech sobie już dadzą tą siarę, bo to się nudne zaczyna robić.
-
Jakby ktos chciał ze mną utrzymać dobry kontakt, to dawajcie na mojego Discord'a xd
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Fajnie się czyta hejt na mój temat po banie, hehe.
- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
Nie, czemu.
-
@Krzysiek5647 To czemu kłamiesz na mój temat, bez żadnych argumentów mówisz na mnie, że jestem chamem.
-
E tam Kubuś gadaja takie rzeczy, a jak przychodziło co do czego to prosili o pomoc.
-
Trudno żeby go o pomoc nie prosili... W końcu to był jego obowiązek
-