Skocz do zawartości

KVB4SNYY.

Gracz
  • Postów

    594
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KVB4SNYY.

  1. pikne zdjecie ogUem - takie mangozjebowskie xd

    1. Placuszek

      Placuszek

      Dzjenki Kubuś, pozdrawiam gorąco z całą rodzinką z nasłonecznionych kartoflisk zachodniego Podlasia! <3 

    2. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      Mmmmmmmm Podlasie - golfik i ja pozdrawia cieplutko całe Podlasie.

    3. Placuszek
  2. 1. Najlepszy Supporter/ka: @DanieK @Kacperix3  2. Najlepszy Administrator/ka: @DreeY 3. Najlepszy RCON/ka: @Zebra 4. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 4Life 5. Najlepsza frakcja: SAFD, SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @.MateuszDafGames. 7. Najlepsza organizacja:  Stuffed 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Teddy. @Placuszek 9. Eventowiec miesiąca: - 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Teddy. 11. Najlepszy prezenter: - 12. Najlepszy Redaktor: @Pauli* 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @NVXER @Stuba 14. Najlepszy tuner: - 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 17. Przegryw miesiąca: @PerPani @Torix 18. Najbogatszy Gracz: - Głos Zatwierdzony - Zastępca Dyrektora @Qumik!
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. xd @Kebcio^^

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      Coś czuje, że zaniedługo to będą pisać skargi za to, że ktoś pierdnął... A nie, zapomniałem - ta epoka już nastała, lol.

    3. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      A przykre jest to, że nie ma to jak pisać skargi w KSF'ie na swoich, to się nazywanie lizańsko, tylko że swoich jaj.

    4. .:Hubert:.

      .:Hubert:.

      Stary... my nie mozemy a on moze? rozwalil 2 auta dla pelnoprawnych i sie cieszyl

    5. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      Natomiast pomyśleć wy nie możecie. Się pisze raport'y, że odwala albo się go nagrywa i wysyła do Zarządu SAMD, lol.

      Myślenie w tych latach jest naprawdę trudne.

    6. Karczov.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Kolega wyleciał z rangi, ma ból dupki i zaczyna uwalać inne osoby, bo mu się gorzej na serwerze ułożyło. X D 

    Pozdrawiam cieplutko kolege, który pisał tą skargę.

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      Dodatkowo sama spina między Panem KYD a Fus1on'em mnie bardzo śmieszy, obie te osoby miały od zawsze spine i teraz jeden chce drugiemu zaszkodzić.

    3. Zebra

      Zebra

      Jeden chciał drugiemu zaszkodzić już pod koniec 2018 roku.

    4. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      @Zebra Chodzi dokładnie o tą skargę na członka ekipy? 

    5. Jeffray.
    6. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      Cały ten konflikt uważam za bezsensowny - jeden, drugiemu skacze sobie do gardeł. Potrafią za błahostki rywalizować między sobą. Rozumiem, że chce się odgryźć, ale serio - niech sobie już dadzą tą siarę, bo to się nudne zaczyna robić. 

  7. Brawo, da się zrobić coś lepszego niż wywiady z tunerem? Da się. To jest to, na co czekałem i licze, że nie spadniecie z formy. Oczywiście na przyszłość postarajcie się lepiej obrobić te zdjecia w programie i w konsoli wpisuj "showtag" - nie będzie wtedy widać nickname'ów. Składnia zdań jest na całkiem dobrym poziomie, miło mi się czytało ten materiał. Tak trzymaj, kolego.
  8. @PromeK. Jak Ty kocur z tymi grafikami.
  9. Z nicku nie znam; ale po zdjeciu na twoim tle moge wnioskować, że jeden ze strusii
  10. Coś koja z serwa, coosack Jutuber.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. KVB4SNYY.

    @LOCK

    Mozna zamknąć, nie ma to sensu skoro mam bana.
  13. Sama się smiejesz, a jak Supka dostałem to pierwsza mi du*e obrabiałas, że jestem odwalaczem i wiele innych brzydkich słów na mnie żeby mnie uwalić i zepsuć mi reputacje wsród Administracji. Kiedys Ci powiedziałem prawde i chciałas mi się odgrysc. Nie pozdrawiam.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Fajnie się czyta hejt na mój temat po banie, hehe.

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. TySki04
    3. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      @Krzysiek5647 To czemu kłamiesz na mój temat, bez żadnych argumentów mówisz na mnie, że jestem chamem.

    4. Alvnek^^

      Alvnek^^

      E tam Kubuś gadaja takie rzeczy, a jak przychodziło co do czego to prosili o pomoc.

    5. PluuM

      PluuM

      Trudno żeby go o pomoc nie prosili... W końcu to był jego obowiązek

    6. Alvnek^^

      Alvnek^^

      @PluuM Jak jeszcze supporta nie miał. O to mi chodzi 

  16. No niestety, co zrobisz, nic nie zrobisz.
  17. 19.05.2019 Wicedyrektor @Kubasny zrzeka się swojego stanowiska w Studiu Filmowym, tym sam obejmuje aktualnie stanowisko Zastępcy Kierownika. Dodatkowo zostaje zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy z banem. Kierownik @Torix za swoje zasługi dla SF4L zostaje awansowany na stanowisko Zastępcy Kierownika tym samym dołącza do Głównego Zarządu Studia Filmowego 4Life. Zastępca Kierownika @Fotarix za swoje zasługi dla SF4L zostaje awansowany na stanowisko Kierownika. Rangi Kierownik oraz Zastępca Kierownika zostają usunięte na rzecz rangi Menadżer, tym samym @Kubasny oraz @Fotarix zostaje przydzielona ranga Menadżera.
  18. No co będę się rozpisywał, odchodzę z MTA po tej ostatniej akcji. Zrąbałem, przepraszam ARCON. Spędziłem na serwerze równy rok, krótka piła. Dzięki każdemu, kto gadał ze mną i mnie w miare znosił. Trzymajta się, może do zobaczenia w GTA V na RageMP. Pozdrawiam cieplutko, były Support'er tego serwera, Kubasny. Trzymajcie się, może czasami wbije na serwer, jak dostane UB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin