Skocz do zawartości

KeRiXoN

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KeRiXoN

  1. Jak napisać apelacje o zdjęciu bana ?

     

  2. Chciałbym zaapelować o wczesniejszym zdjęciu kary z mojego konta. Licze na wyrozumiałość i że dzisiaj będe mógł już normalnie grać. Pozdrawiam ;)

  3. Chciałbym zaapelować o wczesniejszym zdjęciu kary z mojego konta otóż te stłuczki to zrobił mój brak któremu dałem konto. Licze na wyrozumiałość i że dzisiaj będe mógł już normalnie grać. Pozdrawiam ;)

  4. Witam chciałbym zaapelować o wcześniejsze zdjęcie kary (Zabranie prawa jazdy) najlepiej jak bym dostał je od razu bo jest mi naprawdę potrzebne

     

    1. neksi

      neksi

      Chyba się pomyliłeś bo ja nie posiadam rangi. Zobacz w liście kar na forum kto nadał ci kare i napisz apelacje w dziale "Apelacje od nałożonych kar". Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin