Skocz do zawartości

AdiZ

Gracz
  • Postów

    143
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdiZ

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. AdiZ

    Modele

    Piękne
  6. Dobrze więc tak, nie zamierzam za bardzo rozpisywać w tej skardze, odpowiem na zarzut kierowany w moją osobę czyli: " AdiZ nie zwracał uwagi na RP tylko wyciągną mnie z samochodu i wsadził do radiowozu." A więc chciałbym ci powiedzieć że to funkcjonariusz eice, wyciągnął cie z pojazdu oraz cię zakuł jak i to on wyznaczył cenę mandatu. Więc nie rozumiem dlaczego mój nick znalazł się w temacie skargi, jako iż nie miałem z twoją osobą żadnej interakcji prócz tego że byłem na tym pościgu.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. AdiZ

    Przerwa z Serwerem

    Siemka mordo, wracaj szybko.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. AdiZ

    Dwa ciekawe pojazdy

    Dobry start. Lecimy dalej
  12. Model: Banshee ID: 38886 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 11k Dodatki: Prawie FT, brak: baku, nitra, LPG 50. lampy (███).Cena: Ofki Coś od siebie: Ładne i szybkie autko. SS’y: https://imgur.com/a/Izzpkc7 Model: Jester ID: 44808 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2,6k Dodatki: spoiler (1158), felgi (1079), wydech (1066), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: Ofki Coś od siebie: - SS’y: https://imgur.com/a/t4tGs7c
  13. AdiZ

    Pożegnanie.

    A matka mówiła ucz się jak na DM'ie repke nabijałeś to teraz masz. A tak serio to wracaj szybko cj.
  14. Nie było mnie przy nim więc nie wiem co się wtedy z nim działo, ale nadal nie rozumiem po co wracałeś na DM, bo przecież i tak nie wziął byś go bez licencji. W tej kwestii mogli byśmy się dalej spierać, lecz bez odpowiednich dowodów i tak sobie nic nie udowodnimy. Tutaj trochę przesadziłeś, już dawno nie widziałem aby gracz nawet za typowe "JP" dostał mute chociażby na dwa dni. Myślę że za użycie w stronę PD słowa "pajac" gracz mógłby jedyne co dostać to warn'a chociaż zależy to od kryteriów osoby nakładającej kare. Co do kwestii twojego czekania na mnie, reconnect zajął mi jakieś 3 min. po powrocie na server nie dostałem od ciebie żadnej wiadomości abym przyszedł i cię rozkuł. To tyle co mam do dodania w tej skardze, czekam na wypowiedz zarządu w tej sprawie.
  15. Witam Sergeant I AdiZ się kłania. A więc zacznijmy. O ile jest mi wiadome po zabraniu przez administracje prawka/licencji lotniczej pojazd musi być wytepany do przecho. Więc zastanawiam się po co wracałeś na DM'a podczas gdy wiedziałeś że prowadzimy tam działania. O ile pamiętam w tamtej sytuacji wybiegłeś przed nas oraz zacząłeś do nas celować. Co było dla nas jasnym znakiem do przystąpienia próby szybkiego złapania twojej osoby. A więc podczas gdy zacząłem cię wynosić z DM'a ostrzelał nas twój znajomy/uczestnik akcji na DM. Gdy już zostaliśmy przez niego zabici napisałeś do mnie wiadomość która widnieje w dowodach. Jako iż nie jesteś nowym graczem, raczej wiadome ci było to że na odległość rozkuć cie nie mogę, więc odpisałem ci bardziej humorystyczną wiadomość w której jak napisałeś "zwyzywałem osobę która mnie zabiła" chodź nie miałem takiego zamiaru i tak jak napisałem ta wiadomość miała kompletnie inny koncept. Przechodząc do tego że "nie chciałem cię rozkuć" i nakazałem ci zrobić /reconnect. A więc już o tym wspomniałem, nie mogę cię rozkuć na odległość oraz jako iż zostałem zabity z automatu ściągnęło mnie ze służby. Z tym /reconnect'em źle mnie zrozumiałeś, to ja musiałem go zrobić ponieważ nie miałem respawn'u na naszej bazie z tego powodu też na chwile zniknąłem z servera.
  16. Uszanowanie z tej strony Police Officer III AdiZ. Więc tak zacznijmy Chciałbym cię uświadomić że niestety ale to nie był pościg RP, mianowicie na samej strefie DM udało ci się uderzyć w kilka lamp nie odgrywając przy tym nic, nawet pod koniec pościgu gdy wydachowałeś oraz uderzyłeś w ścianę z dużą prędkością po czym udało ci się obrócić pojazd na koła oraz próbowałeś odjechać dalej, lecz nie udało ci się to ponieważ szybko cię zastawiliśmy, czy wtedy coś odegrałeś? Nie. Mandat wystawiamy wedle taryfikatora którego nie możemy modyfikować (zmieniać sumy danego przewinienia) 17.700pln wystawiłem ci na podstawie tego co mogłem zaobserwować podczas pościgu za tobą. Do tej ceny dochodzi jeszcze mnożnik który w twoim przypadku wynosi x3 czyli na logikę bez tego mnożnika miał byś trzy razy mniejszy mandat. Idąc dalej do mandatu dostałeś dodatkowe 60 min ponieważ posiadałeś wpis za 30min do tego wjechałeś kilkukrotnie na Dm'a co wiąże się się z kolejnymi 30min wedle taryfikatora. Nie zgodziłeś się na mandat więc zamiast tych 17.7k dostałeś 170min + 60min więc prosta matematyka 230min a jeżeli chodzi o pojazd 5k wynika z tego że auto zawsze wstawiamy za 50% ceny mandatu, a że możemy wstawić pojazd maksymalnie za 5 tysięcy za tyle twój pojazd został odholowany.
  17. Nie do końca, to @99pkt nakazał mi odholować pojazd na pp za 5000PLN.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin