Skocz do zawartości

BuildingNinja

Gracz
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuildingNinja

  1. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witam a więc organizuję konkurs o ładnego Admiralka Co należy zrobić aby uczestniczyć w konkursie: -Zobserwować mój profil aby dostać powiadomienie o wynikach -Zostawić 4LIKE aby zwiększyć swoje szansę -Napisać w odpowiedzi swój ulubiony pojazd na 4LIFE Wyniki Konkursu odbędą się w najbliższym tygodniu. POWODZENIA! SSy Admirala: https://imgur.com/a/Mx9UkHw
  4. yyy no ten tego ten no  jutro wlatuje konkurs o Admiralka B) 

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. BuildingNinja

    3 Pojazdy

    Model: 3 pojazdy Model niezależny Pojemność silnika: 1.2 do 1.6 lub 1.8 Przebieg pojazdu: Obojętny Dodatki: NiezależneCena: 100k Coś od siebie: Pojazdy muszą być 3 dlatego nie będę od każdego odkupywał
  7. BuildingNinja

    Elegy 1.6

    Model: Elegy ID: 41279 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Dodatki:spoiler, wlot -dach , felgi , wydech , tablica rejestracyjna (P0 55IJ), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości 2 kluczeCena: Miałem Miałem ofke 211K zobaczymy kto da więcej Coś od siebie: Bardzo fajne autko dla tych co uczą się driftu, i jeszcze jedno nie wymieniam się SS’y: https://imgur.com/ncezoWx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin