Skocz do zawartości

Mefiu*

Gracz
  • Postów

    44
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Mefiu*

  1. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Bulis @[email protected] 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Verago. @ItsTobiasz @NetworkTrouble 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @pomocnik2000 @Linshi @Kurzi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @TheArasik. @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16.urlop @.franek @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Bulis @NetworkTrouble @kvmykk.ogf 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @punczi420 @bartoszek. @Bulis 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: GCL 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Magik_4 @Fizuu. @WielkiChop 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Patryk99 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Giizia 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Gamehub 14. Najbogatszy Gracz: @|_1^Grosik_| @Krystian6076 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng @21nels0n @Mati0sik 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. sąsiedzi u desterka sobie nie pospali ;p, audycja sztos
  4. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Sheba @AcriZ @Laykxs 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @pomocnik2000 @TeKMistrz @Wr77zeR* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheArasik. @Sheeker 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @.franek @LuKi16.urlop 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Bulis 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @punczi420 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: SAAF 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Laykxs 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @pabloescobaro69 (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Giizia 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: GameHub 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @PerkuleZ. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: nowe auta na urodzinki
  5. Login: ZeOne Nick: M3fju ID pojazdu: 135081 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/4sKSrax
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. nie ma to jak klasyka, według mnie top1 prezenter
  8. wbiłem na końcówke ale i tak było super
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Mefiu*

    [S] ZR-350

    jeszcze troche i bedzie lock
  11. Mefiu*

    [S] ZR-350

    Model: zr-350 electric ID: 63271 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 29638,8km Dodatki: progi (1017), stereo, felgi (1081), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (RX7 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (60%) Cena: ofy Coś od siebie: fajne autko do lansu na dzielni SS’y: https://imgur.com/a/CwiQ6qR
  12. Nick funkcjonariusza: AcriZ Data i godzina zdarzenia: około 00:30 Pełen opis sytuacji: Dostałem informacje od znajomego że SAPD udaję się na strefę bezprawia, pojechałem na groove street po czym zaczekałem na przyjazd policji i zacząłem strzelać, po chwili zostałem skuty i przetransportowany do radiowozu. Powód? Użycie broni wobec SAPD, Po podaniu dokumentów i próbie rozmowy, funkcjonariusz stwierdził że on tylko wykonuje polecenia przełożonego i mam składać skargę.Wyszedłem z założenia że strefa bezprawia jest strefą w której nie obowiązuje żadne prawo (oprócz tych zawartych w ogólnym regulaminie serwera) a każde zabójstwo czy taran jest dozwolone. Czy cały taryfikator obowiązuje na strefie DM czy tylko ten jeden punkt? Czy zostanę też aresztowany za "zakłócanie porządku publicznego - 15 minut" na strefie DM?. Dyskusja z funkcjonariuszem doprowadziła do jego odpowiedzi w stylu "skoro to jest strefa bezprawia to mogę cię aresztować, bo mogę robić co chce" Dowód, który to potwierdza całe zajście:
  13. Fajny by był prezencik po świętach @prepers
  14. Z moich obliczeń wynika że średnio grasz około 2-3h dziennie (średnio) hmmm , teraz te 3347 godzin gry nie wygląda tak straszno przez 4 lata

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin