Skocz do zawartości

suszek.drip

Gracz
  • Postów

    607
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez suszek.drip

  1. Trochę nudno bez 4life. Pamiętajcie nie bawcie się w psc.

  2. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Veon @K4nciasty @LuKi16 2. Najlepszy Moderator/ka: @NVXER 3. Najlepszy Administrator/ka: @Placuszek @Damianero. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @DreeY @TheTomson 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Greyna.gg @Worthless 6. Najlepszy Biznes: Radio 4Music 7. Najlepsza frakcja: SAPD SAFD TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Krystian6076 @PontoniastY. 9. Najlepsza Organizacja: Yakuza 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @M4TT. 11. Eventowiec miesiąca: @KropsoN 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @M4TT.  13. Najlepszy prezenter: @Happa 14. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy) 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @K4nciasty 16. Najlepszy tuner: 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 19. Przegryw miesiąca: @Suszek* 20. Najbogatszy Gracz: @CAT 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  3. Mordo, sprawa w toku, nie spiesz się z tym odejściem!
  4. Powstała 63 strona tematu zmiany w składzie ekipy!

    1. lcarix

      lcarix

      chwała wielkiemu tobiaszowi!

       

    2. TheIndjana.
  5. klocunie

    1. MLK

      MLK

      Wujas, bedziemy grac w klocki

  6. Ostatnio wbiło mi 3000 h na serwie. Mój mózg zareagował 13 godzin później

    Łączny czas gry 3013 godz. 20 min.

    1. veneR

      veneR

      Dużo grasz w te gierki komputerowe 

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Witam, Police Officer I Suszek* Co do zarzutów. Przyznaje się do niesprawdzenia twoich dokumentów co de facto nie pozwoliło mi sprawdzenia twojej bazy danych. Nie sprawdziłem twoich dokumentów, gdyż miałem wątpliwości do twojego odgrywania RP co można wnioskować po ciągłym taranowaniu oraz "odwalaniu" które można zauważyć na pierwszym screenshocie który wysłałeś. Słabo z twojej strony, że doczepiasz się do RP jeśli sam go nie odgrywasz a wręcz odwalasz, ale jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta". Jeśli chodzi o ten wpis wyglądał on następująco: [18.01.2020] - Ostrzał funkcjonariusza Police Department // PO III M4TT. ( tu jest ss z zdarzenia: https://imgur.com/a/Hw1BWFF który dostałem od funkcjonariusza) Według Taryfikatora więziennego: użycie broni palnej wobec SAPD - 60 minut To tyle ode mnie. Czekam na wypowiedź oraz decyzję zarządu.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Pięknie Mati, oby tak dalej. Wróżę ci świetlaną przyszłość!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin