Co do @BlackMoon*
Gdy już znalazłem jakiegoś funkcjonariusza (Akurat padło na xSuchyPL) stuknąłem go najpierw raz sygnalizująć, że chcę zrobić pościg, gracz afczył.
Co do mojego AFK, używałem komputera pokładowego.
Po chwili (ok.10-15sekund) policjantowi znudził się pościg i zatrzymał się znów na poboczu i wsiadł na miejsce pasażera oraz zaczął afczyć na chwilę.
Nie mogę robić pościgów dlatego po tych 2 razach się zatrzymałem aby wpisać cię do komputera
Wyszedłem z mojego auta i postałem chwilę przy radiowozie, a nagle policjant wyskoczył na mnie, złapał mnie na kajdanki i wsadził do radiowozu i przewiózł do więzienia.
Przyjechałeś z kolegami zaczęliście gadać że "chyba ma okres bo nie chce gonić" zaczęliście prowokować więc wykorzystałem okazję i gdy biegałeś obok radiowozu złapałem cię oraz wsadziłem do więzienia za wpis.
Co do @PawcioV6
Trudno zrozumieć to co napisałeś ale myślę że chodzi ci to że wyciągnąłem w celu przeszukania po czym wsadziłem do radiolki. Napisałem "Może pan wyjść z pojazdu w celu przeszukania ?" gdyż chciałem abyś bezproblemowo wysiadł z pojazdu (była to zasadzka/ podpucha ale nie jest to raczej zabronione).
Tekst pogrubiony to wypowiedź oskarżającego
Tekst zwykły to tekst oskarżonego