Skocz do zawartości

.Kuba

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .Kuba

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Twój nick: Benek' Nick osoby oskarżonej: xXkozakXx Powód napisania skargi: Założenie oraz zabranie pojazdu na PP, podczas obecnego kierowcy w pojeździe. Dowody: https://imgur.com/a/8gg2Wno
  4. Pozwolisz Magulon, że się wypowiem. Jak mianowicie zainstalowac podany mod przez @wojownik03 ??
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. @Dycha. Jak już mówiłem dostałem takie polecenie, po za tym teoretycznie cały budynek nie należy do waszej posiadłości bo nie ma przy nim domku, ani nie jest ogrodzony. dlatego pojazd odholowałem.
  8. W tym miejscu nie ma domu, więc pojazd został odholowany jako porzucony, ponieważ nie stoi on na niczyjej posesji, dostałem polecenie holować takie auta od osób wyższych rangą. Dodam screen z holowania: https://imgur.com/a/uupzkac Czekam na zarząd @Wiesi3k. @BuleczkaA Nawet jeżeli jest to błąd, to ja będąc w akademii oraz dostając polecenie od osób wyższych rangą muszę to wykonać, ponieważ nie zauważyłem, żeby to łamało regulamin SARA, dlatego wykonałem to.
  9. Nazwa nieruchomości: Dom z garazem ID nieruchomości: 872 Cena za dobę: 240pln Lokalizacja: Miedzy kompo LV i lawetami, a gielda 25-250k Cena: Jestem otwarty na oferty SS’y: https://imgur.com/a/a7kaMosCoś od siebie: ---
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. .Kuba

    Biały "Nigger" S2

    Az mi sie grac odechcialo, ale nie bede tego robil arrowowi, mam nadizje ze szybko wrocisz
  13. .Kuba

    STRATUM

    sedan czy wagon?
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 886 Cena za dobę: 150pln Lokalizacja: Los Santos, Mullholand (Bogata dzielnica) Cena: Jestem otwarty na oferty SS’y: https://imgur.com/a/NYsF25xCoś od siebie: Domek
  16. .Kuba

    FCR-900

    Model: FCR-900 ID: 23424 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4463.58 km Dodatki: Brak plastikow, Dwa karbonowe wydechy, Malowane felgi.Cena: Jestem otwarty na oferty wymian, bądź sprzedaży za gotówkę, z mojej strony proponuje 110k do negocjacji. Coś od siebie: Vmax z tapem 195, bez tapa 150, Kolor biały. SS’y: https://imgur.com/a/lnbojm9
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin