Skocz do zawartości

whiteRight

Gracz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O whiteRight

  • Urodziny 20.12.2022

W świecie gry

  • ID konta gracza 123862
  • Nick whiteRight
  • Data rejestracji 2018-06-13 15:06:32
  • Ostatnio widziany 2021-11-08 13:41:58
  • Łączny czas gry 415 godz. 34 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    10868
    Punkty karne
    128

Informacje o profilu

  • Płeć:
    kobieta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia whiteRight

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

78

Reputacja

  1. whiteRight

    [KONKURS O 20k]

    Dzięki za uczestnictwo oraz proszę o zamknięcie tematu.
  2. whiteRight

    [WYNIK KOKURS 20K]

    Witam wyniki miały być o 22:00, tak więc są. Bez zbędnej gadaniny 20.000PLN WYGRYWA @Nerwo Gratuluję zwycięzcy, uczestnikom oraz supportowi @RIPSONx za wytypowane gracza Powodzenia w następnych konkursach
  3. whiteRight

    [KONKURS O 20k]

    Konkurs zamknięty wyniki po południu (do 22:00)
  4. whiteRight

    [KONKURS O 20k]

    Witajcie wszyscy, przepraszam za 5-cio miesięczną przerwę od konkursów, kawał czasu W dzisiejszym konkursie do wygrania 20.000PLN na serwerze 4Life. Wszystko zawarte jest w linku na dole (w opisie filmu). --->Dokładnie tutaj<--- Wypowiedzi piszcie najlepiej pod filmem, chociaż jeżeli pojawią się tutaj będą brane pod uwagę również Krótki regulamin: 1. Nie wywiązanie się z w.w warunków niweluje osobę z puli 2. Każda osoba ma jeden głos 3. Dublowanie komentarzy nie ma absolutnie wpływu na wygraną 4. Komentarze zawierające obraźliwe treści nie brane są pod uwagę 5. Wypowiedź może składać się z nielimitowanej liczby znaków (tyle ile fabryka dała ) 6. Jeżeli osoba wygrana nie odbierze nagrody w wyznaczonym czasie otrzyma ją ktoś inny lub przejdzie na następny konkurs 7. Żaden znajomy, po znajomości nie będzie liczony podwójnie Powodzenia !
  5. No tak średnio jest to potrzebne. I raczej wątpię, aby takie coś można byłoby wprowadzić. Sam nie wyobrażam sobie jazdy niektórymi autami np. Sabre, Clover i wszystkie inne demony prędkości z napędem na tylną oś, które to i tak bez dodatków się ślizgają
  6. whiteRight

    Problem z mikrofonem

    Skoro mówił, że na TS3 chodzi mu normalnie, to prawdopodobnie sterowniki trzeba zaktualizować...
  7. Witam to znowu ja poniżej znajduje się film, który to zawiera dowody mojej rzetelności i wypłacalności nagród. Film zawiera także przelicznik moich wydatków na owe konkursy Dzięki, że tu zajrzałeś FILM Wideo stworzone, bez żadnego przymusu Miłego seansu
  8. whiteRight

    Prośba o grafikę

    Nick: whiteRight Rodzaj pracy: Awatar oraz Banner youtube Wymiary: Wiadomo standardy YouTube. Awatar 800x800, banner 2560x1440 Tematyka: Na początek pragnę uświadomić, że jestem dość wymagający. Grafiki mają oscylować w ciemnych barwach, całość najlepiej będzie się prezentowała w ciemno niebieskich oraz czerwonych odcieniach. Awatar ma zawierać nick whiteSim, oczywiście jakaś fajna czcionka, kolor najlepiej jasny, aby się wyróżniał (na ciemnym tle, obrazku). Banner, najlepiej jakieś miasto nocą, coś tajemniczego, z fajnymi efektami (ziarno, blur, musi pasować), mogą pojawić się elementy motoryzacji (auta, ścigacze) No i na koniec w po prawej stronie symbol YouTube z moim nickiem. Dodatkowe informację: Poprosiłbym na chwilę o przedstawianie prac ze znakiem wodnym twórcy. Sposób wynagrodzenia: Pieniądze na serwerze, myślę o ~20k
  9. Witajcie wszyscy, ten temat miał powstać wcześniej, ale miałem problem z łączem... Do zakończenia konkursu miało doprowadzić osiągnięcie 130subskrypcji, tak się nie stało ALE Nie mogę tego tak zostawić, bo doszło mi kilkanaście widzów Także wynik będzie ogłoszony dzisiaj do 24:00 --->Tutaj jest link<--- W owym czasie przygotuję wszystko i zedytuję temat z wklejonym linkiem do filmu, na którym to będzie wybrany zwycięzca
  10. Witajcie wszyscy, dziś wchodzi kolejny konkurs tym razem o zaskakujące 100.000PLN na 4Life. Wszystko jest napisane w odnośniku poniżej --->Dokładnie tutaj<--- Także zapraszam was do zgłaszania siebie i swoich ziomali poniżej. Wyniki będą najprawdopodobniej za tydzień (termin zmienny) Krótki regulamin: 0. Na kanale musi wbić wyznaczona liczba subskrypcji!!!! 1. Nie wywiązanie się z w.w warunków niweluje osobę z puli 2. Każda osoba ma jeden głos 3. Dublowanie komentarzy nie ma absolutnie wpływu na wygraną 4. Komentarze zawierające obraźliwe treści nie brane są pod uwagę 5. Wypowiedź może składać się z nielimitowanej liczby znaków (tyle ile fabryka dała ) 6. Jeżeli osoba wygrana nie odbierze nagrody w wyznaczonym czasie otrzyma ją ktoś inny lub przejdzie na następny konkurs 7. Żaden znajomy, po znajomości nie będzie liczony podwójnie Powodzenia !
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witajcie jest już wynik tym razem chyba nigdzie się nie pomyliłem . W konkursie brało mniej osób, niż się spodziewałem, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Wynik: --->TUTAJ<--- Dziękuję wszystkim, zwycięzca oczywiście prywatna wiadomość do mnie A co będzie w grudniu? COŚ FAJNEGO
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin