Skocz do zawartości

Mat112

Gracz
  • Postów

    119
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Mat112

  1. nie zamykaj dalej niech trwa licka !
  2. warzywko zgłoś sie jutro do mnie na serwerze.
  3. Model: Sabra Pojemność silnika: 1.6 cm3 Przebieg: 386km Usterki: brak Cena: licytacja od 58k MP:1k KT: 65k ID: 6771 Kolor: Fioletowy Tuning: Fele Kolor świateł: Zwykłe SS'y: Sabra jest z konkursu mleczarni.
  4. Model: Uranus Pojemność silnika: 1.6cm3 Przebieg: 3.1k Usterki: Brak, Niemiec płakał jak sprzedawał. Cena: licka od 75k KP:85 ID: 7122 Kolor: Czarny Tuning: Felgi, Licznik Fioletowy Kolor świateł: Biały SS'y:
  5. Mat112

    Kupie cos do 228k

    Phonex ? Fele, wlot na dachu, spojler? jak chcesz to ile dasz?
  6. Dam ci za niego auto Phonex przebieg 759km Tune: Wlot na dach, Spojler Fele ss
  7. Model pojazdu: Phoenix Przebieg: 759km Cena: Licytacja od 65k MP: 2k KT:75k ID: 3787 Kolor: czarno-Czerwony Tuning:Fele, Spojler, Wlot na dach Kolor świateł: zwykle SS'y:
  8. Nick (W grze): Mat112 Pojazd (Marka): Flash Gleba (mocna, średnia, słaba): mocna Czas (Na Kiedy potrzebna ci jest ''gleba''): na dziś
  9. Jezu stary już cie mnie pytasz o to dziś 10raz ... nie i koniec kropka nie chce zr zamienił bym sie jedynie za Super gt z dopłatą 25k
  10. Model pojazdu: Sandking Przebieg: 40k Cena: licytacja od 85k MP: 1k KT:100k ID: 4597 Kolor: Biało-Niebieski Tuning:Offroady Kolor świateł: zwykłe SS'y:
  11. mi nie wysłałeś gleby ...
  12. Nick (W grze): Mat112 Pojazd (Marka): Mule Gleba (mocna, średnia, słaba): Bardzo mocna Czas (Na Kiedy potrzebna ci jest ''gleba''): Na dziś jakbyś dał rade. Coś od siebie: Bardzo bym prosił o tą glebę i na dziś i zeby była mocna ale nie wchodziła w nadkola.
  13. Wiesz co takie wypowiedzi jakie ty tu piszesz to mam głęboko wiesz gdzie ceju.
  14. Mat112

    Kupie

    nie chce juz LOCK !
  15. Ooojjj zapomniałem o moim edku wantedku tez cie nie zapomnę :)i pozdrawiam
  16. Może jeszcze kiedy powrócę na ten serwer
  17. Żegnam serwer 4life z powodu przejścia na inny serwer żegnam także najlepszych ziomków z SAPD. Było fajne przez te kilkanaście miesięcy bardzo dobrze mi tu się grało i życzę temu serwerowi żeby się rozwijał dalej. Alivederci Pozdrawiam też: Kasie :* Jacka cPunek fastdragon FaceTQ Mateo_202 i jak wcześniej wspomniałem całe SAPD.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin