Skocz do zawartości

Cichyy

Gracz
  • Postów

    835
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Cichyy

  1. Cichyy

    Formularz HTML, DIV, CSS

    W sumie to wszystko zrobiłem tylko nie mam pojęcia jak przerobić to na formularz DIV :/
  2. Cichyy

    Formularz HTML, DIV, CSS

    Na jutro Znaczy wiesz.. chodzi o pomoc przy tym jeśli by mi coś nie działało więc ewentualnie w razie czego po prostu Ci podeślę
  3. Ukasz Ukasz ręką enomka nie oszukasz !! Wszystkiego najlepszego <3

  4. Witam was moi mili Mam pewne zadanie w którym muszę zrobić formularz - to jest proste. Sprawa taka, że szukam osoby która mogłaby mi ewentualnie w tym pomóc a myślę, że największy problem będzie z walidacją na końcu W spoiler wrzucę treść zadania i wymagania jakie są na poszczególną ocenkę. Jeśli będzie ktoś chętny do pomocy to byłbym bardzo wdzięczny.. ewentualnie będę mógł coś tam rzucić PLN na serwerku. Odrazu zaznaczam, że nie potrzebuję żeby ktoś zrobił to za mnie.. a chciałbym aby ktoś siadł ze mną na mumble i to ogarniemy
  5. Jednak zostanę przy mojej miłości. Audi Załączyłem sobie awatar Hinoxa. Drax jeśli chcesz żebym Ci zapłacił za chęci to możesz się zgłosić na serwerze A ciebie Hinox złapię ;d
  6. Nick:Cichyy Rodzaj pracy: Avatar Wymiary: Tematyka: Dowolna Dodatkowe informacje:Wierzę, że ktoś coś ładnego wykombinuje.Jedyny warunek to żeby w grafice nie widniało żadne słowo związane z rangą support. Jeśli grafika bardzo mi się spodoba to na pewno podejmiemy współprace Sposób wynagrodzenia:Gotówka na serwerze - co do ilości na pewno się dogadamy.
  7. No to SARA. Chowajcie swoje pojazdy do przecho B)

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Odwiedziny się nie zgadzają:x

  11. Jeżeli juz mowisz o wyjazdach to jest to bardzo dobry silnik ponieważ jest elastyczny i mało pali. A co do twojego stylu jazdy też nie jest najgorszy bo nie zapominajmy ze do diesel wiec ma sporo momentu obrotowego. A w trasie o 200km/h bardzo go prosic nie będziesz musiał
  12. Cichyy

    KONKURS O 50.000 PLN V2!

    Potrzebuje na up'a do bulleta :x
  13. http://mta4life.pl/topic/58889-banshee-18/?do=findComment&comment=504992
  14. Cichyy

    Banshee 1.8

    Nie ma upów. Na serwerze najniższa offka to 400k
  15. Cichyy

    Banshee 1.8

    Bedziesz na serwie to pisz pm. Zastanowie sie.
  16. Cichyy

    Banshee 1.8

    Miałem ją. Jeżeli nadal ma białe customowe światła to nie chce
  17. Cichyy

    Banshee 1.8

    Model: Banshee V-Max: 225 Pojemność silnika:1.8 Przebieg:7900km Usterki: brak Cena: Powazne oferty ID: 1754 (6 na serwie) Kolor: Czarno - zielony Tuning: kluczyk, dach, fele do malowania, zielony licznik Kolor świateł: zielone SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Cichyy
  18. Sprzedam banshee :)

  19. Przybysz ją Przybysz już chętny.. więc musisz to chociaż 5k przebic
  20. A ja sprzedaje ok. 15:20 będę na serwerze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin