Skocz do zawartości

Globus.

Gracz
  • Postów

    69
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Globus.

  1. Globus.

    close

    córce obiecałem tego willarda prosze przestan 225k
  2. Globus.

    close

    witam @21nels0n 210k
  3. Globus.

    close

    amatorka 170k
  4. hondziarze jak ja ich nienawidze 

    OVvnGBy.png

    1. Vebniu7

      Vebniu7

      Świetnie wygląda to zdjęcie

  5. zima w el quabrados zaskoczyla kierowcow 

    UKrbGkZ.png

    1. Pawi.

      Pawi.

      Ladnie to wygląda tak czy siak 

    2. RobertKubica_

      RobertKubica_

      Powinni tak zrobić model vincenta tak by to siedziało dobrze 

    3. Globus.

      Globus.

      @RobertKubica_jestem na Tak! Może trzeba zachęcić @xDanielowskyaby odświeżył model?:D

    4. RobertKubica_

      RobertKubica_

      @Globus. ja tak samo jestem na tak , może wyślij zdjecie modelu vicka na dc 4l development i jakas ankiete zrobić bo wydaje mi sie że inni rowniez byli by za 

  6. Globus.

    lock sprzedane

    manana dwajścia ka
  7. toc na dojazdy do roboty to co wincy potrzeba

    Bn3BEdp.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin